Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Otwieranie kluczykiem a alarm ;)


Gość hmmmmm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio zacząłem zastanawiać się nad pewną kwestią. Posiadam Primerkę z 2000 r. Gdy otwieram drzwi pilotem wszystko jest ok, ale gdy otwieram kluczykiem włącza sie alarm. Gdy wyłączę alarm z pilota mogę do woli otwierac i zamykać drzwi samym kluczykiem i wszystko jest ok. Gdy jednak zamknę drzwi i poczekam aż alarm się uzbroi, przy otwieraniu kluczykiem znów mam tą samą zabawę. Czy to normalne zjawisko? ;) Zaznaczam, że to oryginalny alarm który był już w samochodzie.

Zastanawiam się nad dorobieniem dodatkowego kluczyka, ponieważ mam tylko jeden. Myślałem, że będę mógł sobie dorobić tylko sam kluczyk z NATS bez pilota (taniej), ale chyba niestety będę skazany na dorobienie całego kluczyka z wbudowanym pilotem. No chyba, że da się to jakoś wyłączyć? ;)

Dzięki z góry za odpowiedź

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest normalne ja mam tak samo w p10

 

Dzięki za szybką odpowiedź! :)

A nie da się tego jakoś przeskoczyć? Chodzi mi o to by móc otwierać samochód z kluczyka bez włączania się alarmu.

Trochę to dziwne, prawda? Przecież kluczyk ma chipa z NATS. Samochód powinien "wyczuwać", że to oryginalny kluczyk, nieprawdaż? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge jedynie otwotrzyc kluczykiem jezeli wczesniej zamkne kluczykiem. moge rowznie zamknac samochod pilotem bez uzbrajania alarmu ale jezeli potem otworze kluczykiem to i tak nie odpale gdyz zablokowany jest zaplon. tylko ze ja mam nie orginalny alarm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge jedynie otwotrzyc kluczykiem jezeli wczesniej zamkne kluczykiem. moge rowznie zamknac samochod pilotem bez uzbrajania alarmu ale jezeli potem otworze kluczykiem to i tak nie odpale gdyz zablokowany jest zaplon. tylko ze ja mam nie orginalny alarm

 

Hmm w P11.144 wygląda to chyba troszkę inaczej. Zastanawiam się, czy jest w ogóle możliwość wyłączenia samego alarmu. Może to by pomogło :) Nie mówię tutaj o NATS, bo tego się nie da wyłączyć chyba, ale o samym alarmie, bo mam wrażenie, że wtedy dałoby się otworzyć drzwi bez tej cudnej melodii dla uszu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm sprawdź dokładnie jaki masz ten alarm (jaka firma, model - powinieneś znaleźć centralke gdzieś pod plastikami pod kierownicą). Jak już bedziesz znał model alarmu to poszukaj do niego instrukcji (chyba, że masz) i musisz jedynie deaktywować funkcję samouzbrajania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...