Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] NIE DZIAŁA 1,3,5 BIEG-co się stało?


lukas

Rekomendowane odpowiedzi

zabrakło w p10 1,3,5 biegu 2,4 i wsteczny wchodzą bez problemu--pomóżcie bo nie wiem czy to sprzęgło czy skrzynia,ps.sprzęgło miało 10 000km przebiegu ale od początku coś dziwnie rozłączało biegi z takim szarpni.ęciem...aa i jeszcze kapało mi z uszczelnienia skrzyni biegów[może oleju zabrakło.?]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bullitt

sprzęgło raczej nie bo żaden bieg by nie wchodził, raczej wybierak lub wodziki w skrzyni nie pamiętam dokładnie nazwy ale jeden odpowiada za biegi wrzucane do góry czyli 1,3,5 a drugi za biegi w dół 2,4,Rakieta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może poprostu zdechła ktoras z poduszek pod skrzynia lub silnikiem ,przegielo skrzynie i lewarek sie blokuje?

 

to napewno nie poduszki-są nowe i bardzo mocne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas3112

To proponuje szukac przy lewarku,bo w skzyni jak by ci wodzik wyskoczyl to raczej nic bys nie mogl wrzucic,przerabialem wodzik w poprzednim aucie(francuskim).Od spodu masz takie jakby z wygladu stabilizatory mozesz sprawdzic na nich czy np nie wypadlo z ktoregos jablko :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś mechanik sprawdzał to co się stało--co prawda bez zrzucania skrzyni ale zawsze to coś--nawet siłą nie dało sięporuszyć od dołu biegami [oprócz 2-4 wsteka]--bezpieczniej i taniej skrzynie kupić-bo moja i tak była spawana kiedyś[możę popsuło się to samo--ale to już tylko ,poprzedni właściciel by wiedział]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...