Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montaż halogenów


Gość Marcus65

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcus65

Ponieważ mój nabytek, to Maxi GLE, toteż nie ma ci ona halogenów. A z racji tego, że musiała być przystosowana do europejskich realiów, to ma zrobione reflektory soczewkowe, które na długich świecą wszędzie, tylko nie na drogę... No i teraz pytanko: czy mogę sobie zamontować halogeny w zderzakach, tam gdzie mają np. wersje SE albo europejskie? Czy w tym celu mam szukać lamp w wersjach USA, czy też europejskie (w sensie kształtu i wymiarów) też podejdą? No i prosiłbym też o wskazanie godnego zaufania magika-elektryka w Wawie, który ładnie by je obsadził i podłączył, tak żeby mi fura z dymem nie poszła :) Szkoda by było...

 

Pozdro

Marcus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nawet może być wyprowadzenie na kostki i uchwyty, jak w przypadku Infinity. Wszystko szło z tych samych form.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus65

Kurczę, a może po prostu zamontować reflektory od europejskiej wersji? No bo jeśli to prawda, co piszą w tym artykule, o którym mowa w http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...27&start=70 , że przednie lampy są takie same, to nie powinno być bólu... Z drugiej jednak strony lampy z soczewkami lepiej się prezentują...

 

Pozdro

Marcus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory masz rok tej maximy? moja GLE juz byla okablowana pod halogeny. musialem je tylko przykrecic i zalozyc wlacznik i wszystko bylo gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus65

Istotnie, jest dodatkowa, wolna kostka. Tylko teraz w tych otworach pod halogeny mam takie "poprzeczki". Trzeba je wyciąć, czy one zostają?

 

Pozdro

Marcus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytnij nozem, do tego jeszcze potrzebujesz nowy wlacznik swiatel. aby go zamontowac musisz rozebrac obudowe kolumny kierowniczej. przy okazji uwazaj na czytnik immobilajzera bo jak przypadkowo go rozlaczysz to bedzie problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...