Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Zamykanie wlewu baku z centralnego, problem


blacksentinel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem na etapie reperowania swojej nowo kupionej P10, w związku z tym pisałem ostatnio cala serię pytan do starszych stażem użytowników P10/W10.

 

Mam problem mianowicie, zamykanie wlewu baku mi nie dziala z centralnego.

Czy mozecie przesłać zdjęcia swoich zamków wlewu baku (widok od wlewu i od bagaznika), żebym mogl porównać czy coś może w moim nie brakuje.

Nie ma na pewno nakrętki od zamka wlewu, ale juz zamówiłem ją.

 

Co moze być dalej przyczyną? Przesmarowałem mechanizm WD-40 ale nic to dalej nie pomaga, cos szturcha w mechanizmie, ale nie tak by go otwierac defitywnie..

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sky_ven

w mojej p10 klapka jest na lince, otwieram ją wajchą przy progu kierowcy, raz mi się zerwała i to było powodem nie otwierania się tej klapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz wajchy przy fotelu kierowcy. W dół otwiera się klapka a do góry bagażnik. Jest to co prawda kiepskie rozwiązanie ale tak to działa, przynajmniej do czasu. U mnie się rozsypało i musiałem wybierać, albo klapka albo bagażnik. Oczywiście zrobiłem to tak, że wajchą otwieram klapkę a do bagażnika muszę się pofatygować z kluczykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. U mnie jest praktycznie w ten sam sposób.

Tą wajchę "odkryłem" wczoraj, jak w dół sie naciska to otwiera się klapka od paliwa, a jak w górę to powiniec otwierac się bagażnik. U mnie też otwieranie bagażnika nie działa i trzeba otwierać z klucza.

 

Myslę ze to sprawa naderwanej linki czy cos takiego, bedzie trzeba rozebrac tapicerki i zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...