Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] uturbienie dizla:)


Gość bobi_man

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bobi_man

no wiec tak. 9 lat juz minelo a ja nadal smigam p10 na gnojowicy. prowadze firme transportowa. moj kierowca uszkodzil silnik ( PANEWKI SIE WYSYPAŁY DO MISKI) mam caly kit od ducato 2,5 tdi. Nie szkodzi zapytac czy dalo by rade takie ustrojstwo zamontowac w moim wozidełku? jakie czesci beda potrzebne? wiem ze na pewno kolektor wydechpowy, ale co jeszcze? czy to w ogole ma sens????? z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno kolektor wydechowy i dolotowy od CD20T ,niewiem jak turbo od 2,5 Tdi ale orginal z CD20T jest chlodzony ciecza a smarowany olejem wiec do tego zmiana wezy ,do tego strojenie pompy :) przerobka wydechu. Ogolnie uturbione CD20 rozni sie osprzetem ,pompa elektornicznie sterowana ,przeplywka. Napewno sie da ,warto probowac ,Prima jest ciezka wiec na pewno warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobi_man

cholercia, sporo kaski zainwestowalem zeby dopiescic nismo, ale denerwuje mnie jego brak mocy, chyba pomysl zaturbienia silnika poszedl do lasu, bedzie trzeba pomyslec nad czyms innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobi_man

generalnie boje sie kupowania uzywanych silnikow. nigdy nie wiadomo co to za silnik . a 2 tygodnie gwarancji rozruchowej to jest nic. sadze ze nismo dalej bedzie wolnossace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...