Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A32] Przywitanie i pytanie


Gość izyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów. Jestem nowym użytkownikiem forum i od kilku dni też Maximy.

Mam pytanie. Gdy odpalam zimny silnik po przełaczeniu z P na R (wyjazd z garażu) auto potrafi zgasnąć i zauważalny jest wtedy spadek obrotów. Auto ma instalację LPG ale jeszcze wtedy się nie przełącza. Druga sprawa kilka razy jak był już rozgrzany to aby odpalić musiałem kręcić kilka sekund. Co to może być? Trzy. Czy jest gdzieś do ściągnięcia instrukcja obsługi tego auta (najlepiej po polsku ale gb też nie pogardzę) serwisuwkę już mam. I na koniec (na razie) jakie opony polecacie chodzi mi o rozsądny kompromis pomiędzy ekonomią i komfortem (205/65 R15)

Pozdrawiam

izyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilbym czy nie lapie lewego powierza to raz. dwa to czy silniczek krokowy pracuje jak trzeba. trzy, moze czujnik cieczy chlodzacej zaczyna szwankowac i auto gasnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 2.0 można też jeździć na 195, a komfort zależy m.in. od konkretnego modelu opony - skład mieszanki i rzeźba bieżnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...