Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zamienniki do Maximy (czyli jak zaoszczędzić parę zł)


FioleK

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowietrzniki do A32 USA dobrali mi w Intercarsie dobrze (brali od wersji EU, co implikuje, że tylne hamulce są chyba identyczne).

 

60.00zł Nissan vs. 2.50zł Intercars.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość el ronin00

Witam,podobny przypadek miałem niedawno ,chcąc kupić oring aparatu zapłonowego do N14.W sklepie motoryazcyjnym powiedzieli mi za niego ok 25zł(jak znam zycie to byłoby pewnie 30zł-"na jutro") :) ,a na hurtowni powiedziano mi....uwaga.....1,3 zł .Takie czasy ,że trzeba szukać oszczędności :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piter2323

witam w naszych maximach aby wymienić tuleje trzeba wymienić caly wahacz a słyszałem ze niby można dobrać sama tuleje i ja napić prasa. Wiecie może od jakiego auta ta tuleje pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w naszych maximach aby wymienić tuleje trzeba wymienić caly wahacz a słyszałem ze niby można dobrać sama tuleje i ja napić prasa. Wiecie może od jakiego auta ta tuleje pasuje?

 

Można dobrać same tuleje i to na pewno lepsze wyjście niż ryzykowanie z wahaczami za 100 zł. do których zresztą nie przyznała się nawet żadna firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz od jakich napewno pasuja?

 

Mazda 626.... nie pamiętam tylko rocznika( pewnie będzie cos z lat 95-00... jest ona minimalnie większa, ale bez problemu wejdzie do wahacza. Wahacz za 100 czy 200zl to sobie daruj, pewnie będzie dużo gorszy niż Twój stary i zapewne będzie się mocno różnił rozstawami od oryginału( co wiąże się z ustawianiem geo itp.)

Jak już bierzesz się za wymianę tulei, to dokładnie sprawdź cały zawias(drążki stabilizatora, sworznie itp.)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...