Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] stukanie w tylnym prawym zawieszeniu


Gość pen

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, od jakis dwóch tygodni stuka mi prawe tylne koło, a dokładnie zawieszenie. Stukanie objawia się na małych nierównosciach typu kostka brukowa czy kratka kanalizacyjna lub temu podobne. Odgłos jest czysto głuche metaliczne. Wyglada jakby belka (tak miałme kiedyś w francuzu), ale na forum nigdzie nie mogłem znaleźć, żeby belki w nissana siadaja tak jak we fracuzach. Moż emiał ktos doświadczenei z takimi objawami? Co to może być jeszcze i bardziej pewne niż belka?

a jesli belak to kto w Warszawie szybko i dość tanio może zregenerowac ją?

 

Dzięki za wszelkie uwagi i propozycje.

Zależy mi na Waszej opinii, bo wybieram się na dłuższa podróz zagraniczną i musze to naprawić, a ze starchu, że to moze być belka az boje sie jechac do machiora :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale winda powinna być w mocowaniu i jak ją odpowiednio mocno "rozkręcisz" to nie będzie stukać.

A jak chcesz całkiem wyeliminować stuki z bagażnika to wyjmij windę, trójkąt i gaśnicę. Najlepiej wszystko z bagarka wyciągnij :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 90 % stukanie to pochodzi od mocowania tylnego amortyzatora,przerabiałem to u siebie,wymieniłem i po problemie,objawy identyczne jak opisujesz

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...