Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Gdzie znajduje się wyłącznik pompy wtryskowej


Gość kebaz

Rekomendowane odpowiedzi

witaj kebaz, piszesz już trzeciego posta z tym samym zapytaniem nie wiem poco zaraz ci nikt nie odpisze spora grupa ludzi co przesiaduje na forum wyjechała na zlot ogólnopolski nissanów także musisz uzbroić się w cierpliwośc może ktoś z reszty ci pomoże pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawór ten jest w głowicy rozdzielaczowej pompy, czyli patrząc na nią z góry jest z lewej strony pompy, wkręcony z góry, tuż nad wyjściem rurek paliwowych do wtryskiwaczy.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawór ten jest w głowicy rozdzielaczowej pompy, czyli patrząc na nią z góry jest z lewej strony pompy, wkręcony z góry, tuż nad wyjściem rurek paliwowych do wtryskiwaczy.

pozdr.

 

Dzieki serwis za info mam juz ten zawór tylko teraz jak sprawdzic czy on jest dobry :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serwis za info mam juz ten zawór tylko teraz jak sprawdzic czy on jest dobry

 

Podejrzewam ,że wystarczy na wyłączonym silniku podac na niego napięcie i musi być słyszeć jego otwarcie (stuknięcie).

Ale to tylko mój domysł bo nie mam diesla.

 

A jeśli nie to trzeba go wykręcic i wtedy bedzie widać pewnie czy się rusza czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...