Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] słabe siłowniki/ograniczniki drzwi przednich


Gość danielvlv

Rekomendowane odpowiedzi

Gość danielvlv

nie wiem jak powinienem to poprawnie nazywać. Chodzi mi o elementy powodujące że otwarte drzwi się na zamykają same na górce...

 

Stanę na lekkim spadku i już się same zamykają. Zaznaczam że siłowniki/ograniczniki drzwi kierowcy i pasażera są symetrycznie wyrobione.dodam że tylne są o wiele mocniejsze ale też jakieś słabe w porównaniu z innymi autami. Przebieg 200tysięcy oryginalny bo osobiście sprowadzałem poza tym książki są do końca, rocznik 99 benzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania, mam ten sam problem. Z zewnątrz owe ograniczniki wcale nie wyglądają na zużyte, a mimo to prawie nie trzymają. Planuję to kiedyś rozebrać i pokombinować, ale jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie/rady w tej kwestii to na pewno byłyby bardzo pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też tak ma :( Przebieg 240000 km. Może przy takim przebiegu w naturalny sposób im tak się robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primery chyba już tak mają, moja również. Kupiłem bryłe plastiku, z tego wyrzeźbiłem coś na wzór oryginałów i jest lepiej.

 

Np. dla porównania w corsie z ponad 300 tys przebiegu, która jeździ na nauce jazdy - więc drzwi są dość często otwierane/zamykane- te elementy trzymają dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że tak mają, moja również słabo trzyma drzwi. same się zamykają na przechyle rok 99 180000. myślałem żeby gdzieś zamówić nowe i zamontować. to nie powinno byc aż tak drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Płaskowniki ograniczników, mają w drzwiach ściski wykonane z jakiegoś tworzywa sztucznego, i one się z czasem wyrabiają, i dlatego drzwi nie trzymają się tylko zamykają. Trzeba rozebrać drzwi i wykręcić owe trzymacze, no i dorobić nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest ten sam problem,przebieg 220tyś.rok 99,trzeba się przyzwyczaić,a tak wogóle co tu wymagać,auto 10 lat posiada

Podrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...