Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

radio w maximie


robert1234

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

 

wymienial ktos oryginalne radio w maximie? mam jeszcze oryginalne radio nissana - kaseciak. czy tam jest jakas standardowa kostka pasujaca do kazdego radia czy trzeba przelutowywac? a moze jest jakas przelotka na allegro? bylbym wdzieczny za pomoc.

 

 

dziekuje. moze ktos ma jakies zdjecie tej kostki? na allegro jest duzo przejsciowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjmij radio i zobacz. najprawdopodobniej masz standardowa kostke ISO

 

ma ktos gdzies linka jak sie rozbiera panel w maximie? nie moge kurde znalesc :/

dobra. mam. dzieki

 

[ Dodano: Sob 13 Cze, 2009 12:06 ]

wyjmij radio i zobacz. najprawdopodobniej masz standardowa kostke ISO

 

znaczy domyslasz sie czy wiesz?

bo z tego co ja sie domyslam to najprawdopodobniej nie jest tam standardowa kostka iso tylko jakas nissanowska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrtal, ja miałem w J30 stare radio clariona na kasety i kostka nie byla ISO tylko jakas inna, wiec mialem troche zabawy z podlaczaniem nowego radia. Pomogl mi schemat z serwisowki, dwie godzinki i radyjko zamontowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrtal, ja miałem w J30 stare radio clariona na kasety i kostka nie byla ISO tylko jakas inna, wiec mialem troche zabawy z podlaczaniem nowego radia. Pomogl mi schemat z serwisowki, dwie godzinki i radyjko zamontowane

 

rozebralem dzisiaj panel zeby sie dobrac do tego miejsca. kostka jest jakas nissanowska. mam nadzieje ze kupie jakas przejsciowke pewną zeby nie popalić radia albo jakichs bezpiecznikow.

 

radiokostkamaxima.jpg

 

tak na oko to ta bedzie pasowac---> http://allegro.pl/item653007623_iso_kostka...n_do_2000r.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...