Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Pytanie o szyberdach


RaV_BTM

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie,jak wam sie otwiera szyber?? .Moze troche głupie pytanie ;) ale chodzi mi dokładnie czy jak np. zamykacie go to zatrzymuje wam sie przed uchyleniem w gore?? i odwrotnie. U mnie jest tak ze odrazu przechodzi z jednej pozycji w drugą. Moze nie jest to az tak uciązliwe bo musze zawsze zatrzymac go tak aby bylo ok przed wyjsciem.Moze ktos wie co moze byc przyczyną??? bedąc na szrocie mozna sie za czyms co jest za to odpowiedzialne porozgladac . Dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie szyber jak przechodzi to slychac kiedy tak zaskakuje to wiem ze jest zamkniety, a jak odskakuje to wiem ze zmienia pozycje, a przycik dziala tak jakby na 3 razy, raz na maxa otwarty , potem do momentu zaskoku<bo wtedy prowadnica ma takie zaokroglenie> potem jak nacisne 3 raz to slysze jak odskakuje czyli wychodzi z tej prowadnicy pookroglej i jest uchylony,moze nie jestes przyzwyczajony bo masz pewnie krotko , ale z czasem sie przyzwyczaisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zamknięciu zawsze się zatrzymuje choćbym nawet nadal trzymał przycisk. Aby go odsunąć do tyłu z pozycji podniesionego muszę puścić przycisk i nacisnąć raz jeszcze. Tak samo działa w drugą stronę.

 

Jeśli u Ciebie przejście jest płynne- z podniesienia do odsuwania - to coś jest nie tak. Nie mam teraz autka pod ręką a nigdy nie przyglądałem się jak to dokładnie działa. Jak odbiorę auto po klepaniu tylnego zderzaka to przyjrzę się.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

junioor, O to wlasnie mi chodzilo,ciekawe co za to jest odpowiedzialne. Dzieki za zainteresowanie POZDRAWIAM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. No ogladałem tam ale nie wiem czego tam zabardzo szukac,cos w rodzaju mikrostyków?? Kurde nic tam zabardzo nie widac.

 

[ Dodano: Wto 30 Cze, 2009 21:58 ]

I jak?? wie kto dlaczego tak sie dzieje??

 

[ Dodano: Wto 30 Cze, 2009 21:58 ]

I jak?? wie ktoś dlaczego tak sie dzieje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...