Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Jak odkręcić śruby trzymające ucho zamka d


BagMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak w temacie, nie potrafię odkręcić ucha zamka drzwi kierowcy. Śruba nie chce puścić za żadne skarby. To krzyżak, próbowałem już największym śrubokrętem jaki mam ale nic :( Nawet raz mi się już "omsknęła" i się boję że ją zniszczę. Śruby w uchu drzwi tylnych pasażerów odkręcają się no problem ino te dziadygi siedzą i ani drgną :(

 

Pomocy

 

pozdrawiam

 

BagMan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BagMan, jakis środek do luzowania śrub? napój typu cola :) albo WD lub coś bardziej specjalistycznego + dobry, naprawdę dobry śrubokręt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LeszekSKC

A nie da sie jej zlapac jakimis kombierkami (takimi co sie ustawia i blokuje nie wiem jak to sie zwie :)) ja nie moglem odkrecic czujnika od tego czy sa otwarte czy zamkniete drzwi a kombinerkami sie udalo :) PS. nie ma ktos takiego czujnika ?? :) drzwi tylnie :) pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bag Man rozwiązanie Twojego problemu to wkrętak udarowy. Tanie proste i zabójczo skuteczne urządzenie. Jeśli nim nie wykręcisz śruby, to nie wykręcisz jej niczym. Niezliczoną ilość razy mi pomógł. Na przykład taki http://allegro.pl/item654952318_wkretak_ud..._wyprzedaz.html

Ja osobiście mam tani model z marketu, ale też się bardzo dobrze sprawuje. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...