Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] co grzechocze z okolic liczników?


lukas

Rekomendowane odpowiedzi

i jak pozbyć się tego świerszcza?im szybciej jadę tym bardziej grzechocze..-linka od prędkościomierza czy co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie tyle sama linka, co te miejsce gdzie dochodzi ona do zegarow tam jest taki plastik ,on ma tendencje do oblamywania,i ona lubi wychodzic kawalekim to jedno, druga bajera mze byc taka ze w liczniku tam gdzie wchodzi linka jest te miejsce zjechane i po prstu ona tam omyka po tych sciankachi za ktoryms razem zalapuje, a przypadkiem nie zaniza ci predkosci , a ni nie buja ci sie zegar ani nie zatrzymuje na chwile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nic sienie blokuje-to wtedy by były chyba powalone zimne luty nna ścieżkach jakby tak robiło[kilka razy to miałem z obrotomierzem]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w predkosciomierzu u mnie w 2.0 115km, linka ci napedza wskazowke, zegary mamy na linki a nie elektroniczne predkosciomierze jak np w Peugeotach,wiec ja nie wiem po co z tymi zimnymi lutami wyleciales w obrotomierzu, skoro mowimy o predkosciomierzu,jedyna czescia mechaniczna w nim jest wlasnie wchodzaca linka, ktra wtykasz w zegar i ktora sie caly czas obraca w pancerzu ,napedzajac wskazowke, i w ten sposob pokazuje predkosc, ona wchodzac do skrzyni ma taki cycek wyprofilowany, moze ten cycek sie zjechal i sieomyka w skrzyni,czytalem na forum ze chlopaki sami jakos dorabiali koncowki linki,ja sma wiem ze u mnie w wejsciu do skrzyni,musialem opaske zaciskowa dac,bo schodzila reka normalnie linka,a wez ja wyjmij i zobacz jaka ma koncowke :),

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...