Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N14] Wymiana łożyska (przóg) + wymiana szpilki


Myrek

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem na forum ale niewiele znalazłem więc zapytam.

 

Mam do wymiany łożysko w Sunny N14 3D GA14DE 94r. Macie jakieś rady dotyczące tej operacji? Da się to samemu rozebrać bez zbędnych komplikacji?

Jakie łożyska polecacie?

 

Muszę też wymienić jedną szpilkę od mocowania nakrętek koła oraz nakrętkę. Czy można takie coś kupić? W katalogach IC nie znalazłem.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myrek, Podejrzewam że taniej będzie Ci dorwać całą piastę na szrocie zamiast szukać szpilek w autoryzowanym serwisie ;)

Mam do wymiany łożysko w Sunny N14 3D GA14DE 94r. Macie jakieś rady dotyczące tej operacji? Da się to samemu rozebrać bez zbędnych komplikacji?

Jakie łożyska polecacie?

Ale jakie łożysko :?: ,troche ich tam jest :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Mnie też niebawem czeka wymiana łożyska w przednim kole tylko zastanawiam się na jakie, bo jest tego trochę na rynku ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie, wymieniał i może coś polecić?? bo nie wiem czy SKF, koyo, NKK, czy może jeszcze jakieś inne.Z góry dzięki z jakiekolwiek rady i spostrzeżenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyłączam się do prośby kolegi wyżej o dobre łożysko do koła :) muszę wymienić niestety bo huczy :/ znajomy mówił żebym je nasmarował, ale jakoś nie bardzo chce się mi wierzyć że to podziała :/ więc prosiłbym o jakieś propozycję co do łożyska

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...