Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wysokość QQ


LLC

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś będąc w salonie widziałem QQ I-way i tak sobie pomyślałem czy aby on nie jest wyższy o te pare cm. Policzyłem i co wyszło:

 

QQ Visia:

205/65 R16

47,14 (16x2,54+65=47,14cm)

 

QQ Tekna:

215/60 R17

49,18

 

QQ I-way:

215/55 R18

51,22

 

Dobrze liczę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość white wolf

Witam.

Co do opon to spokojnie mżna zamontować 215/70/16 autko jest wyższe wyglada fajniej a i wszystko jest ok.No wiadomo min.przekłamania będą w predkości jak i przejechanych km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukasz Zemski

Zle liczysz. To co napisales nie ma najmniejszego sensu. Wystarczy w google wpisac "wymiary opony" i bedziesz wiedzial co to oznacza.

 

To co podajesz 65, 60, 55 to NIE JEST WYSOKOSC OPONY W CM !!!

Jest to stosunek wysokosci opony do jej szerokosci wyrazony procentowo.

 

Visia, I-way, Tekna sa to tylko opcje wyposazenia. Wymiary zewnetrzne auta sa takie same. Jednak wydawalo Ci sie dobrze. Modele z podstawowym wyposazeniem nie maja relingow dachowych a I-way akurat ma. Optycznie powoduje to, ze auto jest wyzsze. Mogles rowniez widzec wersje QQ+2, ktora ma zawsze relingi a dodatkowo jest dluzsza i inaczej poprowadzona jest linia dachu w tylnej czesci nadwozia.

 

Takze dobrze Ci sie wydawalo ale nie jest to wogole zwiazane z profilem opony.

 

Pozdrawiam serdecznie!

 

 

 

Kiedyś będąc w salonie widziałem QQ I-way i tak sobie pomyślałem czy aby on nie jest wyższy o te pare cm. Policzyłem i co wyszło:

 

QQ Visia:

205/65 R16

47,14 (16x2,54+65=47,14cm)

 

QQ Tekna:

215/60 R17

49,18

 

QQ I-way:

215/55 R18

51,22

 

Dobrze liczę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...