Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K10] żarówki podświetlenia licznika


Gość mc

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam opisu żarówek podświetlenia licznika z k10.

Odczytałem symbole np. 158 93, 158 95, 158 8U firmy Yazaki itd.

Żarówki nie posiadają opisu na ile są Wat?

Chciałem kupić jakieś ale nie chciałbym czegoś spalić, nawet dzwoniłem do serwisu nissana a facet podał mi tylko numery katalogowe i oczywiście ceny :|

Na pewno ktoś wymieniał te żarówki, czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alfabox prawdopodobnie będą takie jak piszesz, wymieniałeś może już jakieś na nowe żarówki lub diody.

Szukałem też informacji na ten temat w Haynes'ie i instrukcji użytkownika i nic.

Jakby co to zastosuje te które napisałeś, bo tablice ogarnia półmrok heh - mam nadzieje że się nic nie spali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że się nic nie spali

Na pewno nic,weź starą (znaczy się żarówkę) ;) do sklepu i podpasuj na 12 V i 5 W i wszystko będzie OK :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez stare zarowki i idz do sklepu jak radzil alfabox ;) ja tez mialem popal9one wzialem stare i wymienilem wszytskie.. chyba zpalacilem za wszytskie z 10zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

(k11) A bardzo skomplikowana ta wymiana żaróweczeeeek..? ;) Wieczorami jadę na czuja, bo nie widzę licznika prędkości ;P Laik sobie poradzi?

iLOVEmicrapisz ten post z tagiem (K11),bo jest tam troszkę inaczej,a chłopaki od K11 doradzą Ci napewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ślimaak616

W mojej k11 żaróweczki były bardzo dziwne. Po wykręceniu licznika wyjąłem wszystkie, wymieniłem na nowe po czym zamontowałem, połowa się od razu spaliła, wymieniłem je na te stare i śmigają już z pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...