Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.114] Wyciek z przewodu wspomagania kierownicy


Sajmooon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem, jakiś czas temu zauważyłem, że pod moim autem pojawiają się tłuste plamy. Po wstępnym rozpoznaniu stwierdziłem że jest to wina wężyka od wspomagania idącego przy chłodnicy. Sprawdzałem wężyk jest cały i nie pęknięty i oba cybanty dokręciłem na maksa a płyn dalej mi ucieka. Więc mam prośbę czy mógłby mi ktoś doradzić co powinienem jeszcze zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, jakiś czas temu zauważyłem, że pod moim autem pojawiają się tłuste plamy. Po wstępnym rozpoznaniu stwierdziłem że jest to wina wężyka od wspomagania idącego przy chłodnicy. Sprawdzałem wężyk jest cały i nie pęknięty i oba cybanty dokręciłem na maksa a płyn dalej mi ucieka. Więc mam prośbę czy mógłby mi ktoś doradzić co powinienem jeszcze zrobić.

A jaki to silnik? U mnie (1.8) żaden wężyk od wspomagania nie idzie koło chłodnicy i z tego co widzialem to we wszystkich silnikach zbiornik i pompa wspomagania sa w tym samym miejscu i wezykli zchodza od razu do maglownicy - nie widze powodu zeby mialy isc kolo chlodnicy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik to 1.6 a nie wiem może źle się wyraziłem ze koło chłodnicy idzie ale wężyk ten idzie zaraz za przednim zderzakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...