Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja działa...ale


mark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,chciałem zmienić swoje radio na navigacje.Pogrzebałem po allegro i poczytałem kilka stron tematu nav.

Jestem trochę zdezorientowany.Widzę ,że jesteście w temacie,więc powiedzcie mi:

-Jaką nav wybrać?       (chciałem oem,wiec wydajemi się że powinienem szukać tej z wej. na kartę SD)

-Czy oprócz stacji potrzebuje osprzętu typu antena gps,itp

-Jakiej  wersji aktualizacji szukać-pytać   (widziałem E,C która jest ostatnia?)

Z góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc szukaj czegoś nie od nissana, connect jest dość słaby a za podobne pieniądze można kupić lepsze radia 2din

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc szukaj czegoś nie od nissana, connect jest dość słaby a za podobne pieniądze można kupić lepsze radia 2din

Nie spodziewam się cudów,coś "innego" na pewno będzie lepsze pod względem jakości dźwięku, ale z drugiej strony będzie wyglądało jak z innej "bajki"(słabo spasowane).

Oem pasuje co do milimetra,car audio na tym budować nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewam się cudów,coś "innego" na pewno będzie lepsze pod względem jakości dźwięku, ale z drugiej strony będzie wyglądało jak z innej "bajki"(słabo spasowane).

Oem pasuje co do milimetra,car audio na tym budować nie będę.

przejżyj wątek dotyczący radii zamiast nawigacji fabrycznej są zdjęcia spasowania z tego co pamiętam jest pare modeli które dobrze się sprawdzają i działają z Automapą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

WITAM CZY KTOS MOZE MI POMÓC MAM RADIO Z GPS EKRN WYSTAJE NAD RADIEM ORIENTUJE SIE KTOS GDZIE JEST KARTA PAMIĘCI Z MAPAMI Z GÓRY ZA POMOC DZIĘKUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM CZY KTOS MOZE MI POMÓC MAM RADIO Z GPS EKRN WYSTAJE NAD RADIEM ORIENTUJE SIE KTOS GDZIE JEST KARTA PAMIĘCI Z MAPAMI Z GÓRY ZA POMOC DZIĘKUJE

pod fotelem pasażera jest odtwarzacz DVD dla systemu nawigacji - mapy na płytach DVD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod fotelem pasazera mam  showek a gdzie karta sd   albo płyta sie znajduje

to było tak dawno,że już nie pamiętam - w przpadku QQ odtwazacz DVD nawigacji był pod którymś z foteli albo pasażera albo kierowcy - sprawdź dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mój Nissan Connect wyświetlił informację, że jest dostępna nowa wersja mapy - skąd to wie?

bo mu wgrali przypominajkę by po roku się upomniał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on nie twierdzi, że mam stare tylko, że ukazało się nowe - i nawet ma rację  :) Więc? Skąd to wie? Z radia? Skorzystał z podłączonego przez bluetooth telefonu, czy jak? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam artykuł "nawigacja"śledzi kierowców.W navi producenci umieszczają karty SIM,które zbierają info nawet o przekroczeniach prędkości.Z tad masz info o nowych mapach.Artykuł w A.Ś.

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tydzień temu odebrałem z salonu nowego X-Traila. Mam wersję mapy na karcie z sybolem ,,E". W serwisie mówią mi, że nie ma nowszej wersji(na karcie data 2012), auto z 2013r.

Czy mówią prawdę, nie ma aktualizacji 2013/2014?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czy na pewno?

Z tej strony jest taki opis:

Europe - NISSAN Connect - 2013/2014

 

MICRA (from 2009)
NOTE (from 2009)
CUBE (from 2009)
QASHQAI (from 2009)
QASHQAI +2 (from 2009)
JUKE (from 2010)

  • Availability:
  • € 189.00

Nie widzę X-Traila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja mam pytanie.

Na YouTube widziałem filmik jak koleś odtwarza teledyski na oryginalnej navi (na monitorze oczywiscie). Fake czy jest jakiś myk na to żeby filmy czy teledyski pooglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tydzień temu odebrałem z salonu nowego X-Traila. Mam wersję mapy na karcie z sybolem ,,E". W serwisie mówią mi, że nie ma nowszej wersji(na karcie data 2012), auto z 2013r.

Czy mówią prawdę, nie ma aktualizacji 2013/2014?

Nowszej mapy niestety nie ma

Wierzyć mi się nie chce... ktoś musiał już dłubać w NC wszak ten sprzęt już jest ładnych parę lat na rynku - gdyby ktoś się do czegoś takiego dogrzebał to by to pokazał wszystkim w internecie.

Doczytałem...... ufff... mimo wszystko jednak sądzę, że nasze NC jeszcze tego nie mają, ale generalnie strach się bać.

Nawigacja spewnoscią nas nie śledzi ale komórka na 100% nawet jak masz ja wyłączoną. Pewne funkcje ciągle są aktywne chyba że wyciagniesz baterię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam ,ja odebrałem auto 2 tygodnie temu również z kartą "e"po czym złożyłem ustną reklamację że jestem z niej nie zadowolony i od 3 dni pomykam z najnowsza 2013/2014 oczywiście nic za nią nie płacąc a koszt zakupu(czytaj aktualizacji) 157 euro serwisant wykonał tylko jeden telefon przy mnie do nissan belgia po czym mi ja wręczył i życzył miłego dnia....(a starą musiałem oddać) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbierałem dzisiaj z NC i miły pan w serwisie poinformował mnie że już są spece ,którzy odblokowują Mapę w NC i można śmigać na AM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbierałem dzisiaj z NC i miły pan w serwisie poinformował mnie że już są spece ,którzy odblokowują Mapę w NC i można śmigać na AM.

Dobra wiadomość ale coś bliższego? Kto, gdzie i za ile? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety sam nie wiedział kto gdzie i za ile.

Po prostu był gość na serwisie i zaprezentował  odblokowana mapę w NC


Panowie,znalazłem takie coś!

http://www.gumtree.pl/cp-serwis-i-montaz/krakow/gps-serwis-nawigacje-przenosne-i-wbudowane-odblokowywanie-559614801

Wysłałem do gostka zapytanie o NC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,ja odebrałem auto 2 tygodnie temu również z kartą "e"po czym złożyłem ustną reklamację że jestem z niej nie zadowolony i od 3 dni pomykam z najnowsza 2013/2014 oczywiście nic za nią nie płacąc a koszt zakupu(czytaj aktualizacji) 157 euro serwisant wykonał tylko jeden telefon przy mnie do nissan belgia po czym mi ja wręczył i życzył miłego dnia....(a starą musiałem oddać) 

Jaki jest nr tej nowej karty? Poprzedni był 25920 BH00E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...