Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] czy to prawda że spada moc, po zwarciu


Gość gelo181
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Buszyjąc po necie znalazłem wpis że w primerce P10, po spaleniu sie bezpieczników od radia i oświetlenia wewnątrz samochodu spadła moc i przyśpieszenie jest mniejsze. Jak się da gazu to samochód się jakby dusił. (nikt nie udzielił odpowiedzi)

Pytam się bo ja mam to samo (jak podłączałem radio to właśnie padły mi te bezpieczniki) i od tamtej pory miałem słabsze pszyśpieszenie jak dawałem gazu na 2 biegi to jest tak że nic, nic tylko obroty rosną a później jakby go ktoś popchnął i przyśpieszał, a teraz to już popchnięcia tego nie ma tylko wolniej niż kiedyś przyśpiesza :(

to coś z tym związane czy coś innego to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie jest to zwiazane z bezpiecznikami w zyciu co za brednie.. moze duzo roznych przyczyn ale nie to..;p

 

napewno nie jest to zwiazane z bezpiecznikami w zyciu co za brednie.. moze duzo roznych przyczyn ale nie to..;p

 

napewno nie jest to zwiazane z bezpiecznikami w zyciu co za brednie.. moze duzo roznych przyczyn ale nie to..;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodowym elektrykiem nie jestem, ale te spalone bezpieczniki może maja wpływ na ECU (jeśli wogóle jest w Twojej Primerce)? Pamietam jak miałem Praktykę w ASO Nissan to w Murano majstry załatwiły ECU podpinając alarm... Na drugi dzień już nie spotkałem na serwisie doradcy i elektryka, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spawacz1111

tłumik oczywiscie ze moze miec wplyw na moc

moj ojciec ma citroena zx i tam wydech mial dziure i jak to stwierdzil diagnosta cisnienie wydechu bylo nieprawidlowe co wykryla sonda lambda i silnik pracowal na trybie awaryjnym ale to francuz wiec inna historia.

a co do tlumika to moze sie zgadzac poniewaz niektorzy wiejscy tunerzy wpier....ją swoje wiejskie konstrukcje wydechu i zamiast wiecej mocy tylko wiecej hałasu jest.a przy jakiejkolwiek modyfikacji wydechu nalezy obliczyc srednice rur (tak wogole to od cholery tych obliczen i wchodzi w to pojemnosc i roddzaj silnika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...