Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] problem.. czy to auto po przekładce?


Gość Spiker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy i niewiele wiem na temat nissanów. Zobaczyłem dziś w komisie ciekawe auto bo jest to nissan primera p10 chyba w maksymalnej wersji jaka była (4 el szyby, el lusterka, el szyber, klima, zmieniarka CD, skóra i wiele wiele innych). Moim problemem jest to ze ta dźwignia do otwierania bagażnika i wlewu paliwa nie jest po stronie kierowcy tylko pasażera. Czy były wersje które miały tam tą dzwignie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak myślałem... a czy zawieszenie w europejskich a anglikach było inne? chodzi mi o to ze często np w Oplach juz po samym ułożeniu wahaczy można było poznać czy byl po przekładce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak mi radzicie interesować sie nim bardziej czy sobie odpuścić. Jest wyceniony na 6900 do negocjacji. Nie szukam auta bezwypadkowego bo takiego nie znajdę, szukam auta w dobrym stanie i ono na takie wygląda. Owszem było bite bo juz je oglądałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdziłem ,oglądałem auta po przekładce- wszystko zależy kto to robił.Po takiej informacji jak ta to bym sobie odpuścił jak to mechanior odpuścił

to i mógł coś istotnego pominąć,( najczęściej kłopoty to elektryka/elektronika jak na skrętkę robią a robią).I wczasie jazdy auto zmieni kierunek jazdy (a znam taki przypadek)Lepiej kupić anglika i samemu zlecić przekładkę i ją w miarę możliwości podpatrywać. Jest wiele elementów do wymiany( ostatnio na giełdzie koleś miał super auto mondeo -wszystko ok ale "zapomniano" o

wycieraczkach szyb i były odwrotnie- a to byk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale auto stoi na tablicach WY .... (itd) wiec musiało być wcześniej zarejestrowane co by oznaczało ze juz ktoś tym jeździł. Chyba sobie naprawdę odpuszczę to auto a szkoda bo wyposażenie ma kozak

Edytowane przez Spiker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Polsce można zawsze zarejstrować....

Przykład mojego szwagra może dla przestrogi może nie,

laguna 99r tanio kupiona po przekładce , na początku super

póżniej problemy z elektryką /elektroniką non stop awarie

na konięc auto na zakrącie zamyszkowało (zawieszenie lub układ kierowniczy)

efekt -dachowanie i zbieranie szrotu na lawetę

I przegłądy i szarpaki ok. Auto przekładane u Bóg wie kogo.

 

koledzy przekładali , już się w to nie bawią -to sztuka i trzeba mięć pojęcie

 

Weż dobrego fachmena i sprawdź , wybór należy do ciebie.Jest duży wybór

ale

Przecież są tacy co już śmigają anglikami parę lat i nie narzekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...