Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Drżąca kierownica podczas jazdy


Gość phil750

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż od dłuższego czasu drżała mi kierownica gdzieś koło 120km/h i więcej, teraz wymieniłem tuleje wahacza dolnego cały wahacz górny oraz amortyzatory z przodu i drżenie kierownicy się nieco zmniejszyło lecz nadal występuje, mam nieco rozregulowaną zbieżność lecz już wcześniej ją ustawiałem i sie rozregulowała, dlatego troche powymieniałem i ustawie ją jeszcze raz, ale wątpie aby to była wina zbieżności bo wtedy też drżała, lecz jakieś pare tys km wcześniej nie drżała wogóle:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pwnowie nie wiem czy ktoś to już miał ale to nie koła ani nic w tym stylu właśnie wymieniłem amory już pewnie wspomniałem i górne wahacze a uchwyt jednego z tych ów wahaczy zamiast okrągłej dziury miał już podłużną i stąd to drżenie właśnie to teraz zrobiłem wspawałem podkładki z obu stron i wżer w śrubie zaspawałem tak że eraz jest lala sie trzyma i nie drży a mogło sie nie ciekawie skończyć jak by sie ten uchwyt przerwał;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pwnowie nie wiem czy ktoś to już miał ale to nie koła ani nic w tym stylu właśnie wymieniłem amory już pewnie wspomniałem i górne wahacze a uchwyt jednego z tych ów wahaczy zamiast okrągłej dziury miał już podłużną i stąd to drżenie właśnie to teraz zrobiłem wspawałem podkładki z obu stron i wżer w śrubie zaspawałem tak że eraz jest lala sie trzyma i nie drży a mogło sie nie ciekawie skończyć jak by sie ten uchwyt przerwał;/

To znaczy że kto wcześniej wymieniał wahacz źle dokręcił śrubę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...