Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11]Wymiana skrzyni biegów na inną


Gość stereolabs

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stereolabs

Witam,

Mam Primerę P11 2.0i 96r ze skrzynią manualną. Wczoraj wieczorem padła mi ta skrzynia i w związku z tym mam pytanie czy da się założyć do tego modelu skrzynie używaną od P11.144 1.8 bo mam taką na oku. jeśli nie ta skrzynia to czy muszę kupić dokładnie taką jak miałem czy ewentualnie może być od P11.144 od 2.0 lub innego modelu i rocznika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam Primerę P11 2.0i 96r ze skrzynią manualną. Wczoraj wieczorem padła mi ta skrzynia i w związku z tym mam pytanie czy da się założyć do tego modelu skrzynie używaną od P11.144 1.8 bo mam taką na oku. jeśli nie ta skrzynia to czy muszę kupić dokładnie taką jak miałem czy ewentualnie może być od P11.144 od 2.0 lub innego modelu i rocznika?

od takiego samego (sr20)-sprawdz jeszce bo z tego co pamietam rozna sie troszke (linka czy cos..)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stereolabs

od takiego samego (sr20)-sprawdz jeszce bo z tego co pamietam rozna sie troszke (linka czy cos..)

pozdro

a może od silnika 2.0 ale od rocznika 2000 będzie pasowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W P11.144 masz całośc hydrauliczną, więc odpada. Szukaj od almery GTi lub Sunnego GTi :)

 

 

i to da się przełożyć podobno przekłada się łape ze starej sprzyni ze starszych Ci cchyba nie podejdzie bo masz inne mocowanie poduszki mi do P10 z P11 GT podeszło P&Play bo poduszke zamontowali bo były zaczepy a odwrotnie nie da się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...