Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] 1,8 benzyna problem z trybem awaryjnym


Gość arcom

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem auto w październiku 2008 z palącą sie lampką trybu awaryjnego. PIerwsze moje odczycie to auto przy wkręcaniu na obroty było trszkę za tempe. PO jakimś czasie miałem kłopot rano odpalał na dotyk ale kłopot był z ruszaniem dławił sie przez chwile a póżniej bez problemu jeździł. Wymieniłem przpływomierz skasowałem błąd. Auto odrzyło wkręca sie na obroty nie ma żadnych dławień rano jest ok. Znowu zapalił sie tryb awaryjny i wyskakuje ten sam błąd co przed wyminą przpływki czyli słaba mieszanka na bloku 1. Spalanie w miescie od 7,8l do 8,5. przy spokojnej jeździe. Zproponowano mi wymiane wtrysku i nie wiem co dalej mam robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem.zapalił mi się tryb awaryjny. uboga mieszanka rząd 1 zbyt uboga mieszanka błąd po171 wymieniłem sondę i błąd też powraca .zaliczyłem już pięciu diagnostów i każdy co innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. MIałem bardzo podobny problem - z tym że u mnie był błąd wypadające zapłony. I były to 2 zatkane wtryskiwacze. Poszukajcie kogoś kto wam przeczyści wtryskiwacze, a jak nie to wymiana (niekoniecznie na nowe, na allegro kupicie używane z gwarancją rozruchową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...