Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] przekładka anglika


Gość lapenee13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Klubowiczów!!!

Nazywam sie Marcin, jestem na dziekance w Anglii i pomyslałem sobie żeby troszku zaoszczedzic na kupnie autka i sprowadzić Primerkę 2.0 16v 99-2001r.(gdyz barzo mi odpowiada :dribble: ), i oczywiście przerobić na naszą stronę. Nie wiem za wiele na temat takiej przekładki więc bardzo proszę o wasze opinie czy to wogóle ma jakiś sens, czy można cosik zaoszczędzić, i czy takie autko będzie poprawnie działać??? Słyszałem, że praktycznie każde auto da sie przerobić więc mam nadzieje że i równiez moją wymazoną Primerke się da!! :o

Proszę o opinie i z góry dziekuje!!!

Czekam z niecierpliwością :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest sens te samochody nie kosztują majątku. Chcesz zaoszczędzić na kupnie ale nigdy nie wiesz jak to bedzie jeździć po tej przekładce. Znając życie wyjdzie więcej niż byś kupił normalna wersje. Moim zdaniem nie warto ale zrobisz jak będziesz chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Dzieki za udzielenie informacj!!!

Poczytałem inne fora na temat tej całej homologacji no i beton!! Nie zamierzałem zaoszczędzić ile sie da na przekładce, poprostu jeszcze rok tu bede i chcialem kupic cos w dobrym stanie, tu nim posmigać i kontynuować w Polandzie. No ale rzeczywiście jeżeli koszt takiej konkretnej przekładki będzie zbliżony lub przewyzszy auto lhd i istnieje szansa, że go nie zarejestruje to chyba uskutecznie wycieczkę gdzieś na stary kontynent i zakupie (pewnie taniej niz u nas ) autko z poprawnym ukladem kierowniczym. Bo Primerke musze miec i koniec :devil:

 

P.s. a tak z ciekawości taka Primerka ma symetryczną ściane grodziową???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...