Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P10 GT - rossi come back :-)


Gość rossi20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rossi... jak tam sprawy sie trzymaja..?? Kiedy kolektor wlatuje.

 

Może na początku grudnia moze się zobaczymy, będę w wawie u Coobcia poleci prawdopodobnie zapłon i rozrząd a potem na rolki;]

Edytowane przez Rybon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rossi... jak tam sprawy sie trzymaja..?? Kiedy kolektor wlatuje.

 

Może na początku grudnia moze się zobaczymy, będę w wawie u Coobcia poleci prawdopodobnie zapłon i rozrząd a potem na rolki;]

 

z tego co mnie sluchy doszly to Rossi juz primki nie ma :) A mialem chrapke na ten gazik ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

odkopie temacik ;) autko nie przepadło i prawie od roku sie nim poruszam bez wiekszych komplikacji, odpukać :P ostatnio przebiłem 200tys

przez ten czas porobiłem pare rzeczy:

*tarcze przód brembo + klocki przód/tył trw( troche żałuje że nie przeszedłem na zestaw z P11GT ale jak skoncze te co mam napwno wsadze wieksze tarcze)

*linki od recznego bo mi dobrze nie odbijał, przez co w zime mało nie rozwaliłem auta

*ustawienie zbieżność + wymiana śrób do jej regulacji bo stare sie pourywały <_< + wachacze tylne wewnetrzne i śróby które je łaczyły od str piasty

*4X łaczniki stabilizatorów, przód już skonczyłem i mam już drugi komplet

*wymiana oleju w skrzyni na Valvoline 75W90

*wymiana oleju w silniku na Valvoline VR1 Racing 10W60

*2X półosie( rozleciały sie w odstepie tyg, w sumie tyle dobrze,że niedaleko domu :P )

*4X śmieszne zimowe nalewki na ori felgi(na śniegu daja rade ale na suchym asfalcie buja jak na łajbie :D )

*Z powodu, że stare letnie opony były do wymiany postanowiłem szukać 15" i udało sie trafić TSW Blade z prawie nowymi Barumami Bravuris 195/55 (dzieki MRC) które sprzedałem i kupiłem nowe Toyo t1r 195/50

*springi MTS -40, w sumie za ta kase sa spoko nie ma bardzo do czego sie przyczepić :P

*wymiana jednego wtrysku od gazu który nie wiadomo czego padł w sumie przebieg instalacji nie taki duży

 

Pewnie o czymś zapomniałem, ale mniejsza o to :P w sumie z autka jestem bardzo zadowolony, teraz bede musiał zrobić blache bo ostatnia zima dała sie autku we znaki <_< Staram sie kombinować z autkiem na tyle ile pozwala mi budżet a od jakiegoś czasu jest raczej skromny :whistle: Mam pare planów ale w tym momecie najważniejsze da mnie jest ogarniecie budy.

Jak dobrze pujdzie to może na wiosne pojawi sie wydech 2,5'', SSAC już leży z pół roku, ostatnio też kupiłem przelot m-techa od Bodka. Ale odkładam to na lepsze czasy, puzniej zapewne strojenie :D

Mam nadzieje, że Rossi sie nie obrazi za odkop, jeśli wogóle tu zaglada :)

jak porobie jakieś foty to wstawie

pozdro

PS: foto z przymiarki kół na starych oponach bez gleby i zciemnymi szybami których już nie ma :jump:

p1030188.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez ktr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zapomniałeś o czerwonym lipie :P primera jest sztos i lata fajnie :) dobrze że się po nią wróciliśmy :D:D najwyższy czas o porządny opis auta o jakieś fajne fotki auto przez ten rok od kupienia trochę się zmieniło i to na korzyść jest się czym pochwalić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie śmiej sie z mojego lipa :P hehe mi tam nawet sie podoba i zdaje mi sie że tam jakoś ze soba wszystko współgra :P

Mam nadzieje, ze niedługo sie ogarne ze wszystkim i jakiś w miare opis bedzie

Edytowane przez ktr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bałem sie ponieważ niezle dało mi w kość wczesniejsze auto o czym Ci wspominałem :P no i gdy kupywałem od Ciebie autko prakrycznie spukałem sie z całej cieżko utyranej kasy :) na szczeście odpukać wyszstko jest w miare ok, i myśle, że jeszcze długo Nissan bedzie mi sprawiał radość B) .Hehe Chociaż cała historia z kupnem auta była doś zawikłana,ale teraz jest co wspominać. Tablica miała być "normalna" ale w ostatniej chwili zdecydowałm sie na kwadratowa, czego nie żałuje :D a Ty czym sie teraz wozisz jeśli to nie tajemnica?? ;)

pozdro

Edytowane przez ktr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a taki gruby projekt miał byś, już mój turbo zestaw ze srebrnej priemry na 320KM grzecznie czekał... :D

I co teraz wpakowałem zacną turibnkę z niego do mojego najnowszego Saaba 900 :D

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

obiecane foty :D dzisiaj z MRC udało sie porobić pare zdjeć i nakrecić jakieś tam filmiki :P

 

sam0271.jpg

 

sam0272.jpg

 

jest jeszcze sporo rzeczy do ogarniecia z autem ale powoli do przodu, wstepnie umówiłem sie z magikami od blacharki zobaczymy jak wyjdzie mam nadzieje, że wszystko pujdzie dobrze i bede zadowolony :rolleyes: poczekamy zobaczymy

pozdro

Edytowane przez ktr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

SSAC leży i jeszcze troche sie pokurzy, mam zamiar sklepać na wiosne cały wydech ale zobaczymy jak wyjdzie :P

najważniejsze,że auto zostało ogarniete blacharsko, mam nadzieje, że po zimie wszystko bedzie ok.

tak to mniej wiecej wygladało

sam0315.th.jpg

sam0316p.th.jpg

sam0317.th.jpg

sam0320l.th.jpg

z czasem

sam0325a.th.jpg

sam0329.th.jpg

sam0328u.th.jpg

a teraz auto wyglada tak

sam0345y.th.jpg

sam0347g.th.jpg

sam0346h.th.jpg

:P

pozdro

Edytowane przez ktr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ty cwaniaku wiec wiadomo juz dlaczego cie objechac nie mogę 155km i 190nm no i lżejsza jest :)

ale ją wypucowałes bu haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mówiłem ze powinna być zdrowa seria :P Tak jak piszesz kluczowa róznica to waga, bo Twoja prima na ta chwile powinna być mocniejsza, rób moda rozrzadu i dalej bedziemy sprawdzać :)

PS: nie powiedział bym ze była wypucowana ale czysta, nie lubie mieć brudnego auta :P

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw fimiku do od 0 do 210 po zmianie koelkotra i po modzie rozrżadu...

Ps. Kolektor możesz zmienić przecież idealnie się go skręca z seryjnym katem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor pewnie był by już dawno jak bym miał kata albo chociaż seryjna flansze po nim <_< cały wydech jest zespawany z ori kolektorem dlatego SSAC musi poczekać jeszcze troche, mam już środkowy przelot teraz musze kombinować z reszta. Co do moda rozrzadu to Ośka miał coś kombinować, ciekawe jak by wyszedł sparing hehe :D bo u mnie z tego co wiem to już jest przestawiony własnie przez Ciebie :)

pozdro

Edytowane przez ktr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no przecież Coobcio przestawiał wałek ssący w primie jeszcze za Twojej kadencji :) nawet wykresy zdaje się są

 

 

no to wiem wlasnie myslalem ze chcecie zrobic mod rozrzadu , bo zapomnieliscie ze juz byl robiony ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...