Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Wyłącznik wstrząsowy


Gość truszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przypomniałem sobie o istnieniu czegoś takiego jak wyłącznik wstrząsowy. Wiadomo jazda po naszych drogach to wieczna walka z dziurami i nie trudno czasem w lepsza (głębszą) wpaść i tu moje pytanie czy P11.144 ma wyłącznik wstrząsowy a jak ma to gdzie on się znajduje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przypomniałem sobie o istnieniu czegoś takiego jak wyłącznik wstrząsowy. Wiadomo jazda po naszych drogach to wieczna walka z dziurami i nie trudno czasem w lepsza (głębszą) wpaść i tu moje pytanie czy P11.144 ma wyłącznik wstrząsowy a jak ma to gdzie on się znajduje ?

WTF is that? Do czego on ma sluzyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie wypadku odcina dopływ paliwa, czasem może on zadziałać jak się wpadnie w jakąś lepszą dziurę, a jak wyskoczy wystarczy go wcisnąć i auto działa dalej. Przypomniało mi się o nim, ponieważ w focusie widziałem ostatnio takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś przez ten bezpiecznik stalem w szczerym polu kilka godzin,droga nieuczęszczana , w zasadzie odludzie ,jechałem fordem sierra ,nie wiedziałem co się stało , a pózniej okazalo się ,że bezpiecznik ukryty jest w bagażniku pod kołem zapasowym.

 

z tego co wiem w WP11.144 tego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...