Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Kierownica z P10 do P11 - czy będzie pasowała ?


Gość MaciekB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem ale nie wyszukałem :(.

Czy kierownica z P10 będzie pasowała do P11 na zasadzie Plug&Play ? Czy trzeba będzie coś kombinować ?

Airbaga nie posiadam, a kierownice mam wyżartą - Primerka po taksówce :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że istnieją P11 bez airbagu kierowcy..

Bo ja mam chyba mocno waloną P11 i wydaje mi się, że kierownicę już mam z P10 (3 ramiona) tylko nie wiedziałem czy brać się za to samemu czy do mechanika podjechać by przy ewentualnej zabawie to on miał problem a nie ja :P.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja mam chyba mocno waloną P11 i wydaje mi się, że kierownicę już mam z P10 (3 ramiona) tylko nie wiedziałem czy brać się za to samemu czy do mechanika podjechać by przy ewentualnej zabawie to on miał problem a nie ja :P.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi

Jak masz 3-ramienną, to na 100% z P10. W P11 nie było już takich. Tak więc odpowiedź na swoje pytanie już uzyskałeś;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz 3-ramienną, to na 100% z P10. W P11 nie było już takich. Tak więc odpowiedź na swoje pytanie już uzyskałeś;)

 

fragles13 ty w temacie kierownic to na forum ewidentnie bzdury pleciesz. Były P11 bez airbagu, model roku 1997. Na przykład wersja LX na polski rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były P11 bez airbagu, model roku 1997. Na przykład wersja LX na polski rynek.

Mój rocznik to 1998 a dokładniej primka grudniowa - to co ja w niej znajduje to normalnie porażka (gdzie ja miałem oczy jak ją kupowałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fragles13 ty w temacie kierownic to na forum ewidentnie bzdury pleciesz. Były P11 bez airbagu, model roku 1997. Na przykład wersja LX na polski rynek.

 

 

Też koledze próbuje to uświadomić, i ciągle się upiera, że np. wszystkie P11 GT miały kolorowe wstawki :) (na kierze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi oznaczeniami wyposazenia LX SLX itp to róźnie bywa - zależnie od tego co na jaki rynek robione. Mam P10 SLX z pełna elektryka, ABS, szyber dach, zderzaki w kolorze nadwozia itp, ale nie mam klimatyzacji, podgrzewanych foteli, halogenów w zderzaku, lusterek w kolorze nadwozia, poduszek powietrznych... Naljepiej sprawdzić po nr VIN czyje auto co posiada bo tak można gdybać i gdybać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...