Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Maxi A33?


Gość Jamo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moze Wy pomozecie, co to za wynazales spotkaliscie sie z taka maxi? Swiatla jakies lewe, grill zegary wygladaja jak w N16, felgi z przed liftu, tylna klapa dziwna, kiera chyba inna no i rok produkcji 2006 :))))

 

Srodek jakis dziwny, konsola srodkowa, klima manualna ;/

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10134048

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wyjaśnienia to Maxima A33, samochód był produkowany w Japonii do 2007 roku. Wersja, którą oglądaliście - to wersja 3.0 J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moglbys napisac skad ta informacja, ze a33 byla produkowana w japonii do 2007??, bo na 100% wiem ze w japonii sprzedaz i produkcja rozpoczely sie w 1998 roku (oczywiscie pod nazwa cefiro), i jakos dlugo by trwala ta produkcja, prawie 10 lat. Wiem ze produkowane byly jeszcze na tajwanie i wlasnie w emiratach (tylko wersje takie jak w linku, czyli biedniesze) i w takich mlodych rocznikach jak 2005 i 2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sm7 to jest chyba odpowiednik nissana teana, przynajmniej tak samo wyglada, a teana zostala wprowadzona wlasnie w miejsce maximy(cefiro) a33. szczerze mowiac, to nissan tak to zagmatwal ze ciezko to wszystko zrozumiec :rolleyes: . Jako ciekawostke moge powiedziec ze japonczycy twierdza ze tak naprawde auta produkowane w japonii sa tylko z kierownica po prawej, a reszta jest albo produkowane zagranica i oficjalnie oznaczone jako zrobione np. na Wegrzech, albo produkowane np. w Tajwanie (czy jeszcze gdzies) i przywozone do Japonii i stamtad wysylane jako prawdziwe Made in Japan. Czy to prawda - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...