Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p11.144] 1.8.16v


Gość majki22pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pewien problem po remoncie mojej primerki... silnik zostal wyjety i odlączony. Pare dni temu złozylismy wszystko w dosc dobrym zakladzie... silnik nie mie mocy i muli powyzej 1400obr/min co moze byc problemem??? pomozcie!!! komputer? moduł sterujacy???

 

pozdrawiam Majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach to pewnie Kaszpirowski by wiedział co jest :) może na początek sprawdż przepływomierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pewien problem po remoncie mojej primerki... silnik zostal wyjety i odlączony. Pare dni temu złozylismy wszystko w dosc dobrym zakladzie... silnik nie mie mocy i muli powyzej 1400obr/min co moze byc problemem??? pomozcie!!! komputer? moduł sterujacy???

 

pozdrawiam Majki

Może być przepływomierz lub sonda lambda,albo jedno i drugie.Sprawdź metodą prób i błędów bo komputer diagnostyczny może Ci mówić co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być przepływomierz lub sonda lambda,albo jedno i drugie.Sprawdź metodą prób i błędów bo komputer diagnostyczny może Ci mówić co innego.

Dzieki! Jutro rano sprawdzimy czujnik przepływomierza i sonde... odezwe sie jeszcze... pozdrawiam i dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być przepływomierz lub sonda lambda,albo jedno i drugie.Sprawdź metodą prób i błędów bo komputer diagnostyczny może Ci mówić co innego.

Witam

 

Wszystko wydaje sie wporzadku poza jednym. Znajomi w zakladzie zapomnieli pozatykac wszystkie wloty i wyloty z silnika. Lezal tak dobre 2-3 miesiace. Mozliwe ze dostalo sie zbyt duzo brudu-syfu do silnika?Szcegolnie po przez dolot bo filtr z tubą byl odkrecony. Przypominam silnik nie ciagnie powyzej 1400 obr. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...