Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] klamka zewnętrzna od P11


Gość jACA1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie; pękła mi klamka od strony kierowcy zewnętrzna w mojej nysce i czy pasuje klamka ze starszej p11 czy muszę szukać klamki od fury po lifcie wp11.144,a może ktoś ma???chętnie bym kupił najlepiej czarną:) ale inny kolor też może być to się przelakieruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam serdecznie!!

 

Mi też pękła klamka w NISSANIE PRIMERA P11 2000 i zastanawiam się nad tym czy będzie pasowała do mojego Nyska klamka tylna drzwi lewych(oczywiscie peknieta jest klamka kierowcy).

 

Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Może ktoś zna odpowiedź na to pytanie. Właśnie trzasnęła mi klamka od kierowcy. Mogę kupić lewą tylną akurat w moim kolorze. Teraz pytanie czy będzie pasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem ten problem, chciałem zaryzykować klamkę z tylnych lewych drzwi, znalazłem takie w moim kolorze na allegro, ale w rozmowie okazało się że facet miał też drzwi od kierowcy i sprzedał mi odpowiednią klamkę za 40zł (w kolorze), wymiana ok 15 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie pęknięcie było do połowy więc potraktowałem je klejem dwuskładnikowym, mam nadzieje, że to wystarczy. Szarpałem dla próby i ani drgnie ale nie wiem jak się zachowa w upale lub na mrozie - się sprawdzi, się zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...