Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Wygięte wahacze?


Gość Balas_P10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wczoraj miałem niemiłą sytuację na mokrej nawierzchni, ponieważ moja Primera przy około 100km/h nie wyhamowała i wjechałem na krawężnik przy dosyć dużej prędkości (prostopadle do krawężnika, miałem wyprostowane koła) i zauważyłem koła się trochę cofnęły i zawadzają do plastik w nadkolu podczas większych zakrętów, czy to oznaka tego że mam wygięte wahacze ? czy może macie jakieś inne koncepcje co do takiej sytuacji ? Z góry dziękuje za odpowiedź,

 

pozdrawiam wszystkich jako nowicjusz na forum nissana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę możesz mieć ugięte prawie wszystko: górne wahacze, dolne wahacze, końcówki stabilizatora, ugięte amortyzatory i módl się, czy nie masz lekkiego przemieszczenia geometrii w podłodze. 100 km/h to trochę sporawo w spotkaniu z krawężnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedz na stacje diagnostyczna i sprawdz geometrię i kąty kół - czy miescza się w normach fabrycznych.

Jak bedzie coś nie tak to wymień całą przednią zawieche z jakiegoś samochodu z rozbiorki i powinno byc git.

Ktos ci pewnie da zniżke jak kupisz w hurcie, bo wszystko nowe kupować to nie wyrobisz finansowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...