Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Silnik gaśnie na benzynie


Gość szczupak

Rekomendowane odpowiedzi

cześć moim zdaniem coś z pompom paliwa , filtrem paliwa ;wymień filtr paliwa sam wiesz jakie paliwo dziś sprzedają na stacjach a co do pompy to sprawdź

 

czy kiedy odpalasz samochód słychać pompę paliwa i jak szybko nabije paliwo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jankbkak,źle doradzasz ,nie myl koledze. Wersje gaźnikowe mają pompę paliwa mechaniczną.

Oczywiscie filtr paliwa owszem nie zaszkodzi wymienić jeśli nie wiadomo kiedybyl zmieniany.

szczupak,zbyt mało szczegółów podaleś w jakich okolicznościach jest to gaśniecie.

Przeszukaj forum bo podobnych tematów jest sporo.

 

Aha ,pisales też temat o silniku krokowym.Niepotrzebnie,bo gażnikowce go nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miałem to samo tylko ze w Sunnym 93' 1.4 gaźnik BP + gaz..

Na gazie wszystko ok na BP był motyw tego samego typu musiałem trzymać obroty bo inaczej gasł na BP. (Gdy był zimny trzymał obroty ale gdy tylko sie zagrzał 1/2 polowy temperatury to go zalewało i gasł)

Oddałem do zaufanego mechanika i stwierdził wade " ELEKTROZAWORU "

Powiedział mi, żeby kupił taki elektrozawór (ogólnie ciężko kupić) lub cały gaźnik (niestety koszt ok 200zł...)

Ale dzięki Forumowiczowi " TeroM" udało mi się od niego nabyć taki gaźnik za niewielkie pieniądze i wielkie podziękowania dla niego. :)

Od wczoraj śmiga mi i na BP i na LPG.

Więc na Twoim miejscu szedł bym tym samym tropem.

Jeśli chciał byś sie czegoś dowiedzieć jeszcze to gg 8069269 (niewidoczny ;) ) :)

PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...