Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Polerka lamp itd


Gość mat3112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie. Czytałem dużo na temat polerowania przednich lamp. Pewnie jak większość denerwuje brak możliwości kupienia ładnych lamp do P11/W11. To samo się tyczy mnie;p Ale też ciekawi mnie, bo dzisiaj zobaczyłem Almere rok chyba 97, która miała przezroczyste lampy. Czy jest możliwość dokupienia jednak takich lamp do Primery? Czy może był to efekt wcześniej wspomnianej polerki? Czy macie jakieś doświadczenia z tym? I czy to nie zniszczy lapy?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Almer można kupić gładkie klosze temat wałkowany wielokrotnie. :search:

 

W P11 można coś takiego zrobić tylko jest to pracochłonne i po za efektem wizualnym samej lampy nie wiele zmienia.

Jedyna możliwość to wymienić na Lampy z P11.144 i pobawić się z blacharskimi przeróbkami :whistle: maski, błotników, mocowań itd. :shiftyninja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w primerze, ale w focusie jak polerujesz to zdzierasz jakąś warstwę ochronną (coś jakby bezbarwny lakier) na początku świetnie, super efekt reflektor świecił jak nowy, a potem klosz pozbawiony ochrony szybko staje się matowy i g.. z fajnego efektu ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego polerkę sobie zrób lakieru a reflektory zostaw w spokoju tylko popsujesz . Jak chcesz żeby autko miało fajne lampy kup sobie golfa 3 na allegro do tego modelu wybór wielki reflektorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna możliwość to wymienić na Lampy z P11.144 i pobawić się z blacharskimi przeróbkami :whistle: maski, błotników, mocowań itd. :shiftyninja:

 

To chyba jest juz rozwiazanie ;)

http://moto.allegro.pl/item798269007_nissan_primera_2_0_automat_klima_okazja.html

 

Choc mnie to osobiscie nie przekonuje :)

 

Pozdrawiam

seba.mak1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w primerze, ale w focusie jak polerujesz to zdzierasz jakąś warstwę ochronną (coś jakby bezbarwny lakier) na początku świetnie, super efekt reflektor świecił jak nowy, a potem klosz pozbawiony ochrony szybko staje się matowy i g.. z fajnego efektu ;|

 

 

idzie zrobić żeby nie były matowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...