Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] 2.0 TD 98r. - spraw i problemow kilka -> filmy..:


Gość NissanP11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NissanP11

Dzięki bardzo za to foto i cierpliwość.. teraz już się wreszcie za to mogłem wziąć.. opieprz była zasłużona bo faktycznie to nawet 5 minut roboty a nie 15..;) numer był po prostu po takiej stronie tego przepływomierza że nie mogłem go zobaczyć nie wykręcając go.. więc poluzowałem opaskę zdjąłem gumę (tunel powietrzny) i odczepiłem zatrzaski obudowy filtra.. z tym całym elementem pojechałem do sklepu (innym autem); Tak babce pokazałem jaki ma być i miałem jeszcze tego samego dnia Boscha za 210zł.. Więc nie tak drogo jak straszyli mechanicy ale też w sumie i nie tanio za głupi czujnik masy powietrza przepływającego przez kawałek metalowej rurki.. Teraz tylko pytanie jak to wymienić żeby czegoś nie schrzanić.. - czy da sie w ogóle coś schrzanić..?? Mi się wydaje że nie bo to tylko jedna wtyczka i tyle. Ale w sklepie powiedzieli że gwarancja na ten przepływomierz jest uwzględniana wyłącznie wtedy gdy zakładał go warsztat samochodowy (pieczątka itd). Czyli jeśli okaże się że produkt jest wadliwy a ja założę go sam to d*pa zbita.. Chyba ze zaryzykuje ale pytanie czy coś można schrzanić..? Na razie z powrotem założyłem stary i auto jeździ dalej jak jeździło - przymulaszczo.. Musiałem zaczekać na biały dzień bo już mnie noc zastała nim nowa część przyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak z dzieckiem. Kolego tak zniechęcasz tymi swoimi pytaniami do siebie, że nie chce mi się odpisywać na twoje laickie pytania. Pytasz o takie bzdury i jesteś tak strasznie namolny że jak widzę twój link w postach to od razu omijam temat. Zacznij trochę sam myśleć i podejmować decyzje. Już chyba najwyższy czas oderwać się od cycka i wyleźć spod spódnicy. Mój sześcioletni syn zadaje mniej irytujących pytań niż ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty koleś łaski nie robisz masz jakieś dziwne problemy od samego poczatku i jeszcze jedziesz and pec'a za to ze starał ci sie pomoc człowieku twoje komentarze i te stukniete pytania mogą dobić każdego jeśli nie jesteś pewien to jedz se do serwisu swoim dieslem i niech ci go naprawia skoro jesteś taki mądry to forum nie jest ci potrzebne siedze tu od prawie roku i jeszcze takiego chamskiego użytkownika tu nie spotkałem (sorry ale musiałem się wyżalić :P niech mod usunie to co nie potrzebne ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak z dzieckiem. Kolego tak zniechęcasz tymi swoimi pytaniami do siebie, że nie chce mi się odpisywać na twoje laickie pytania. Pytasz o takie bzdury i jesteś tak strasznie namolny że jak widzę twój link w postach to od razu omijam temat. Zacznij trochę sam myśleć i podejmować decyzje. Już chyba najwyższy czas oderwać się od cycka i wyleźć spod spódnicy. Mój sześcioletni syn zadaje mniej irytujących pytań niż ty.

 

Ale z Ciebie mądrala...

 

Nauczyciel, ojciec czy kto?

 

Współczuje synkowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NissanP11 to już delikatne przegięcie ... wydaje mi się że tym zachowaniem przekreśliłeś sobie szanse na jakąś pomoc nie tylko u and_peca ale i u wielu innych klubowiczów... wiedza użytkowników jest o wiele więcej warta niż wiedza niejednego mechanika... pogardziłeś tą wiedzą a to wielki błąd... "NK.PL to jedna wielka rodzina" jak wystąpiłeś przeciwko jednemu z członków to tak jak byś był przeciwko całemu klubowi...

Edytowane przez Gawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiedział bym czy dobrze ... niektórzy tracą swój cenny czas żeby drugiemu pomóc... jak się tak podchodzi do sprawy to na niektorych nawet nie warto zwracać uwagi niech radzą sobie sami... and_pec mial racje!!! bo ile tu można się można pytać wkółko o to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UUUUUU coś mnie ominęłobiggrin.gif

Co do syna to się nie skarży mamiesmile.gif a i starszy też nie przylatuje z lekcjami i ma bardzo wysoką średnią ocen w gimnazjum. Po prostu umie i przede wszystkim chce szukać sam wiadomości

 

PS Koniec spamu, bo się zaraz bany posypią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NissanP11

no to ja też współczuje temu dziecku takiego ojca bo widać w razie czego nie będzie miało się nawet do kogo zwrócić o pomoc.. Po co w ogóle wchodzisz na ten temat (mój temat) człowieku skoro cię razi co pisze i tak strasznie odpycha i w ogóle tracisz swój cenny czas... no powiedz po co..? to nie wchodź na moje posty, nie pisz nic jak masz pluć żółcią i tracić czas na stukanie w klawiature..

Reszcie użytkowników podziękowałem juz wcześniej za rady i dzięki też na koniec.. Już sobie teraz poradzę.. (niczyja wiedzą nie pogardziłem).

A do czego jest właściwie forum, na którym nikt nie powinien nic pisać i zakładać tematów i w ogóle się pytać o cokolwiek.. to nie wiem.. sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy zakładali po kilka tych samych tematów aby były zauważone. Pewnie dlatego że forum służy głównie do dyskusji biggrin.gif

Kup sobie psa jak kolegów nie masz i szukasz ich na forum.

Nie jednemu pomogłem na tym i poprzednim forum i jakoś nikt się nie dopytywał po kilka razy o to samo i nie zadawał głupawych pytań typu Czy śrubkę dokręcić 3 czy 5 razy a może jednak najlepiej 4 i czy białe jest na pewno białe.

Cóż dzieci Noe są bardzo złe jak czegoś nie ma w kompiesmile.gif

 

PS O synów się nie martw. Nie będą jedli chleba z twego pieca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...