Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Linki do recznego T1


Gość jrock7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!

 

Pomyśl może o dorobieniu tych linek. Nie będzie to kosztować dużo, a przynajmniej będą nowe. W Toruniu jest firma, która dorabia linki więc na pewno w Gdyni też lub chociaż w bliskiej okolicy, a koszt dorobienia na wzór liczę, że będzie wynosić ok 35-50 zł za sztukę. Oczywiście jeśli są takie same jak w Terrano II.

 

Powodzenia

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info.

Pytalem sie "speca" od dorabiania linek i powiedzial, ze roznie z tym bywa,

bo czasami "wychodza za dlugie lub za krotkie" i starczaja podobno na pol roku...

Ale moze faktycznie zapytac w innym miejscu.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Co to za "spec" od linek jeśli jego wyroby wytrzymują pół roku, a na dodatek czy on nie ma miary?

Ja zaciągam ręczny przy każdym postoju i nie mam od wielu wielu lat kłopotów z linkami w samochodach. Do zaciągania ręcznego (wszędzie!) warto się przyzwyczaić bo z tego wynikają tylko same korzyści.

Nie używana linka rdzewieje w pancerzu i przychodzi taki moment w najbardziej nieodpowiednim momencie, że ręczny odmawia posłuszeństwa. Jeśli nie zadziała to jeszcze pół biedy, ale jeśli zadziała i nie wróci to wtedy można spalić hamulce - oczywiście mam na myśli kogoś niedoświadczonego.

Poza tym zakładając każdą linkę czy jest to oryginalna czy też dorabiana zawsze staram się wprowadzić do środka chociaż trochę rzadkiego smaru np. STP, przedłuża to okres jej użytkowania. Samej lince w otulinie tworzywowej to nie jest potrzebne ale pancerzowi się przydaje bo on najszybciej rdzewieje w środku jeśli linka pracuje na sucho.

 

Powodzenia

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej babraniny jest z wyciągnięciem tego pancerza, który jest razem z dźwignią ręcznego. Sporo roboty, jeżeli się chce mieć całą tapicerkę, bo niektórzy rozcinają i jest spokój.

 

Mówie o tym pancerzu, bo najprawdopodobniej to ta linka ci się urwała. Mi ze starości zaczęła się otulinka z tworzywa biodegradować, w zimie podeszła wilgoć, przyrdzewiało no i w najmniej oczekiwanym momencie strzeliła.

 

Na moim terenie dorobienie linki kosztowało 30zł, nie liczę swojej roboty związanej z wyciąganiem tego cholerstwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość terranosaur

 

Wlasnie dorwalem linke

 

 

a nie wiesz przypadkiem jakie są długości tych linek, na allegro wyczytalem ze jest kilka :

Komplet zawiera dwie nowe linki

 

prawa długość 1300/dł.pancerza790 i lewa dł.1100/790

 

Istnieją również długości:

 

prawa 1060/850 lewa 1260/850

 

prawa 1370/1180 lewa 1340/1125

prawa 1545/1280 lewa 1535/1280

 

 

a czy ktoś może zakładał linki jakieś inne tzn z jakiegoś innego auta które podpasowały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

dokleje sie do tematu.

zbliza mi sie przeglad i wypada zrbic reczny.

pro lem mam taki ze tylko prawe kolo nie lapie, poprstu zero a lewe ladnie trzyma.wiec pewnie poszla tylko ta prawa linka.

czy duzo jest dlubaniny zeby wymienic ta jedna strone w krotkim mavericku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokleje sie do tematu.

zbliza mi sie przeglad i wypada zrbic reczny.

pro lem mam taki ze tylko prawe kolo nie lapie, poprstu zero a lewe ladnie trzyma.wiec pewnie poszla tylko ta prawa linka.

czy duzo jest dlubaniny zeby wymienic ta jedna strone w krotkim mavericku?

jak potrzebujesz to w Poznaniu tylko oni

http://www.linkipiast.pl/page4.html

firma trochę "dwie plansze w tył" ale wiedzą co robią, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...