Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Łożyska kół przód i tył


Przedszkolak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie znalazłem tego tematu.

Zaczęło mi głucho równomiernie stukać, w trakcie jazdy - czyli wymiana łożysk. Jeśli robiliście napiszcie - jakiej firmy łożyska zastosowaliście. Na rynku jest duża rozbieżność cenowa, a chciałbym trochę pojeździć po naprawie. Chcę od razu wymienić przód i tył (z piastą).

Edytowane przez Przedszkolak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle to określiłem, po diagnozie u mechanika zobaczę. Niedawno robiłem klocki i powiedziano,że łożyska z przodu trza będzie niedługo wymienić, i myślę, że to to, a może masz jakieś inne sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wpierdol20

A może to tuleja metalowo-gumowa na wahaczu? jak się wypracuje, to właśnie słychać takie stuki. ja kupiłem za 23zł i śmigam pół roku bez stuków:)a autko jak puścisz kierownice, to skręca w którąś stronę? bo u mnie właśnie skręcał i chciałem zbieżność ustawiać, ale po założeniu jechał prosto i kierownica się wyprostowała do optymalnej pozycji.Ową tuleje(dolną)to pół godz sam zmieniałem na kanale u kumpla.najlepiej obie na raz zmienić wraz z poduszką...no ale na stacji Ci wszystko powiedzą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuka przy każdym obrocie koła, jutro jestem u mechanika.

 

u mnie stukal przy obrocie kola (fakt, nie kazdym), przy skrecaniu, przy powolnej jezdzie (kiedy samochod kolysal sie na nierowonosciach), hamowaniu, i nawet niekoniecznie jak wjezdzalem w duza dziure - nieprzewidywalnie. zgrzytalo jak cholera.

okazalo sie ze usztywniacze zawieszenia do wymiany. poduszki i laczniki stabilizatora do wymiany. pierwsze moje wrazenie jak mi sie zaczelo to dziac to tez ze moze cos nie tak z lozyskiem. mam nadzieje ze u ciebie to tez nie lozysko. daj znac jak poszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuka przy każdym obrocie koła, jutro jestem u mechanika.

 

 

U mnie rowniez stukalo przy skrecie bez roznicy czy lewo czy prawo bylo to chropotanie jakby metal-metal. Jako ze byłem przekonany ze to lozysko bo bylo to zalezne od predkosci to je kupilem , zawiozlem do mechanika i poprosiłem o jego wymiane. Ale po wejsciu pod auto zdjagnlozowal ze mam w opłakanym stanie drazki kierownicze,stabylizatory wachacza oraz sworznie wachacza.Wymianiłem to wszystko i problem ustapił. Szczerze to niewiem czy byla potrzeba wymiany lozyska czy bylo uszkodzone mechanik mowil ze niby sie poluzowalo ale pytanie czy poprostu tego niewymienil aby wiecej zarobic. Reasumujac alepiej pojechac na dokladne sprawdzenie niz kupywac w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...