Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

FELGI


Gość wienio66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.No nie wiem takie odczytałem z felgi zapasowej.Dzięki

 

Witam.Takie oznaczenie znalazłem na zapasie.Jest to Infiniti I 30 z 95 roku.Ja wydedukowałem ,że pasują od maximy gdyż prawie wszystkie częsci pasują od niej do mojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No felgi 15" do maximy maja 6" szerokosci wiec jest to samo. Rozstaw tez nie moze byc inny jak 5x114,3 a otwor centrujacy 66mm. ET pewnie ok 40 bedzie. Zalezy Ci zeby felgi byly ladne? Moze brat by swoje sprzedal a na zime przeszedl na 16". Tylko mowie od razu fele nie grzesza uroda wiec albo kolpak albo odnowienie. Te felgi ktore dal Wald powinny bez problemu podejsc.

Edytowane przez dylson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wienio66

WitamNo wiesz zamierzam kupić felgi jakieś w miarę przyzwoite.Uważam ,że to nie jest syrena ani maluch więc musi to jakoś wyglądać.Sorry.Tak pomyślałem ,że chyba założe na te co mam zimówki a na letnie kupię inne.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam 5 sztuk od Infifniti. Pasują do Nissana Maximy. Jest ten sam rozmiar.

 

Rozmiar 215/55/R16. Polerowane aluminium. Felgi są z dekielkami (te malutkie kołpaczki na środku koła). Dodam 2 opony zimowe w bardzo dobrym stanie.

Idealne na zimę.

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Niestety ale mam prawie nowe opony letnie i zimowe 15" więc nie interesują mnie felgi 16".Pozdrawiam

 

Oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja szukam do kupna felg stalowych i opon zimowych do A32 (2.0)- nie mogę ruszyć spod domu... ;/

Najbardziej standardowy rozmiar (ale nie wiem jaki jest standardowy- liczę na Was :))

Chciałam dodać ogłoszenie "KUPIĘ" do działu z ogłoszeniami, ale nie mogę zamieścić postu, a jedynie obserwować...

Edytowane przez Jagna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja szukam do kupna felg stalowych i opon zimowych do A32 (2.0)- nie mogę ruszyć spod domu... ;/

Najbardziej standardowy rozmiar (ale nie wiem jaki jest standardowy- liczę na Was :))

Chciałam dodać ogłoszenie "KUPIĘ" do działu z ogłoszeniami, ale nie mogę zamieścić postu, a jedynie obserwować...

Zamieściłem ogłoszenie w Twoim imieniu, z informacją tylko na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjnie Nissan Maxima QX A32:

silnik 2.0 rozmiary seryjne (wspólne dla osi przedniej i tylnej)oś tylna lub przednia 195/65R15

silnik 3.0 rozmiary seryjne (wspólne dla osi przedniej i tylnej)oś tylna lub przednia 205/65R15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 215/55/R16

 

Tak też napisane pod podłokietnikiem.

Czy te kółka były za dopłatą czy w standardzie ?

Motor o poj. 2988.

Edytowane przez B 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...