Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] NIe chce odpalić PILNE!!!!


Przemek_D

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszukałem forum i nic podobnego nie znalazłem

Sytuacja wygląda następująco (W Primerze 1.8 P11.144 z 2001)

 

Próbowałem dziś uruchomić samochód i jest problem

Nie zapalają się kontrolki i mryga tylko kontrolka immobilizera po przekręceniu kluczyka

Drzwi otwierają się normalnie z kluczyka i z pilota

Rozrusznik kręci i nic poza tym

 

Jakby ktos spotkał się już z takim problemem to proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a która to ta kontrolka immobilizera według ciebie jest Jak ta z symbolem silnika to jesteś w błędzie a ta z samochodem to dobrze ? Jak kręci i nie odpala to może być uszkodzony czujnik położenia wału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie pojawiło się to samo tylko jak przekręce ze 2, 3 razy to auto odpala.. ale wydaje mi się że to wina jakiegoś przekaźnika... bo jak nie zapalają się kontrolki to nie słychać pstryku od przekaźnika ;/. wie ktoś może który przekaźnik za to odpowiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafał walczak

też tak miałem, rozebrałem obudowę stacyjki, rozpiąłem i wyczyściłem kostki od stacyjki i immo i od roku wszysko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że też musze styki przeczyścić bo jak zaczyna rozrusznik kręcić to kontrolki się zapalają i auto zaczyna łapać.. za pierwszym razem zgaśnie ale potem już bez problemu ;). Przeczyszcze kostki i powiem czy pomogło, ale to dopiero w piątek ;/

 

I potwierdzam że czyszczenie wtyków stacyjki pomogło ;), zero problemów przy odpaleniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...