Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] 97 Primera i panel klimatronic


Gość mat3112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W swojej primerce z 97 roku mam polautomatyczna klime.. zastanawiam sie czy jest mozliwosc dokupienia panelu z klimatronic'iem? Wiem ze na allegro sa.. ale czy to musi byc specjalnie do mojego modelu? Czy to w ogole dziala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W G20(P11) na USDM były takie bajery...

 

Na allegro masz panele do P11.144, w wersji EU P11 nie było takiej możliwości.

 

Tutaj wnętrze G20 (P11) dla przykładu:

Interior_06.jpg

 

Rzeźbić zawsze można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duże myślę koszty i straszna rzężba Tu nie biega tylko o sam panel, ale trzeba jeszcze wrzucić siłownik od klapy do nagrzewnicy, czujnik temperatury wnętrza i otoczenia zewnętrznego+nasłonecznienia. Potem przerobić kompa dodając mu sekcję do sterowania klimą, przekaźniki, bezpieczniki, kabelki i tysiąc innych głupot po drodze. Jak chcesz to się baw, ale jakoś nie widzę sensu. Już lepiej Webasto z zegarem sobie zafundować a klimę dalej zapuszczać ręcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie.. powiem, ze uwazam to za dziwne.. takie auto jak primera.. nie ma co, bo to auto jest popularne.. i ani lamp.. ani klimatronica.. nic tylko sie zalamac;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko. Nie wszystko można mieć za złotówkę i ze starego raczej się nie da zrobić nowego więc trzeba lubić co się ma. Full opcja niestety kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...