Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p10] pasek pompy wody


Gość maniek24211

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maniek24211

Witam mam primerke 2.0 d z 95 r chciałem wymienic pasek pompy wody lecz w sklepie powiedziano mi ze nie mam tam paska , moze ktos juz chciał wymienic prosze o porady pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek-ol

W sklepie głupoty Ci mówią. Rozmiar paska to 13X800. Dla przykładu firma CONTITECH AVX13X800 , DAYCO DAY13X0800. Ten pasek napędza pompę wody i pompę wspomagania kierownicy. Radzę omijać ten sklep szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donn_primerra

potwierdzam co pisze kolega wyżej. pasek napedza dodatkowe pompe wspomagania.. nie znam rozmiaru ,,,kolega wyżj ci podał... powiedz w sklepie ze chyba poza częściami do golfa nic innego nie zamawiali.. z reszta i po co jak nissany sie nie psują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniek24211

potwierdzam co pisze kolega wyżej. pasek napedza dodatkowe pompe wspomagania.. nie znam rozmiaru ,,,kolega wyżj ci podał... powiedz w sklepie ze chyba poza częściami do golfa nic innego nie zamawiali.. z reszta i po co jak nissany sie nie psują

 

 

 

\

CHYBA MACIE KOLEDZY RACJE BO KUPYWAŁEM U NICH FILTR OLEJU I WŁASNIE MI DALI OD GOLFA . DZIEKUJE I POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i Ja przy okazji zapytam ,czy do cd20t pasuje taki sam rozmiar paska

 

według katalogu gatesa do silnika CD20T idzie wszedzie jeden rozmiar paska czyli AVX 13 x 850 La a w silniku CD20 idą równierz paski o tej samej długości prócz paska pompy wspomagania,jest krótszy AVX 13 x 800 La

kiedyś ktoś już pisał o tym że miał problem własnie z doboborem pasków chyba do CD20T,nie jestem pewien,grunt że nie mógł napiąć ale nie wiem jakie posiadał paski jakiej długości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...