Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] piszczenie hamulcow


qador

Rekomendowane odpowiedzi

PILNE podczas jazdy moim autem p11 zaczynają piszczeć hamulce jakby jechało ze mna stado swierszczy to z lewej to z prawej, pisk ustępuje po naciśnieciu pedału hamulca a po zwolnieniu go nadal zaczynaja piszczec. prosze o rade co moze byc tego powodem i co polecacie.pozdr. PILNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donn_primerra

w pierwszej kolejnosci rozebrać i oczyścić zaciski . sprawdzić czy nie są zapieczone prowadniki i tłoczek.. badziewne klocki tez powodują taki efekt..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badziewne klocki tez powodują taki efekt..

ja mam zalozone Green Stuff'y i piszczy jeden przy hamowaniu :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martinezx1

Jeśli piszczą po rozgrzaniu hamulców to mogą być spuchnięte (od wewnątrz) przewody elastyczne. Ja teraz jestem na etapie poszukiwania przewodów. Prawe kolo popiskiwało, później się z niego dymiło. Zacisk działa prawidło, wiec wymienię przewody elastyczne i zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez mam problem z popiskujacymi hamulcami, klocki z tylu wygladaja na ok, bede miec czas to rozbiore zaciski i profilaktycznie wyczyszcze. Dziwne jest, ze jak ostatnio zmienialem na stalowe felgi, to wulkanizator mial problemy ze zdjeciem kol z tylnej osi [ duze problemy ] ... Moze to byc spowodowane grzejacymi sie tarczami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...