Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] przeguby


MAŁY2009

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Ostatnio usłyszałem chrobotliwy dzwięk przy zawracaniu w lewo i w prawo, z przednich kół(skrecone koła)Na luzie nie słychac.. co to jest i czy droga naprawa?????? pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak opisałeś że można wywnioskować z twojego opisu że jutro będzie środa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pisak112

Witam wszystkich. Ostatnio usłyszałem chrobotliwy dzwięk przy zawracaniu w lewo i w prawo, z przednich kół(skrecone koła)Na luzie nie słychac.. co to jest i czy droga naprawa?????? pozdrawiam serdecznie

przegub daję taki dzwięk jak z karabinu maszynowego :) spróbuj po kostce np jechać powoli i skręcać jak tak strzela to pewnie przeguby, koszt nie wiem jaki w p11 popatrz na allegro, ja do p10 płaciłem jak dobrze pamiętam po 150zł, pozdrawiam!

 

i nie prymera tylko Primera kolego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojt_mk..

Witam wszystkich. Ostatnio usłyszałem chrobotliwy dzwięk przy zawracaniu w lewo i w prawo, z przednich kół(skrecone koła)Na luzie nie słychac.. co to jest i czy droga naprawa?????? pozdrawiam serdecznie

 

Ja do primery p10 za przegub dałem 150 zł (firmy niemieckiej GLO)narazie jest ok a już zrobiłem 3tyś km, a objawy miałem takie, że przy skręcie w lewo lekko terkotał, zasada jest taka skręcasz w lewo to prawy w prawo to lewy na luzie też nic nie słyszałem, poczytaj na forum. Wymieniałem samemu nawet sprawnie mi to poszło tylko musisz mieć klucz żeby odkręcić łożysko rozm. 36 w (P10), I najważniejsze ilość frezów!!! - poczytaj na forum . Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do primery p10 za przegub dałem 150 zł (firmy niemieckiej GLO)narazie jest ok a już zrobiłem 3tyś km, a objawy miałem takie, że przy skręcie w lewo lekko terkotał, zasada jest taka skręcasz w lewo to prawy w prawo to lewy na luzie też nic nie słyszałem, poczytaj na forum. Wymieniałem samemu nawet sprawnie mi to poszło tylko musisz mieć klucz żeby odkręcić łożysko rozm. 36 w (P10), I najważniejsze ilość frezów!!! - poczytaj na forum . Pozdrawiam :)

Dziekuje wszystkim za pomoc. Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...