Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[p11] Mechanizm wycieraczek do wymiany?


Gość Daniele89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daniele89

Witam!

Ramię wycieraczki od strony kierowcy jest tak wysunięte do przodu, że przy zamykaniu maski ramie chowa się za maskę i cały czas musze te ramie dociskać by zamknąć maskę. Mechanicy mówią, że mechanizm do wymiany, natomiast jeden powiedział, że "to częsty przypadek w tych primerach", wiec moje pytanie brzmi, czy muszę wymieniać cały mechanizm wycieraczek?

Ponadto wycieraczki są nieco wyżej jak być powinny, ale na wieloklinie już nic więcej nie da się wyregulować bo będą za nisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ocierają wycieraczki o maskę przy otwarciu to pewnie jest za duży luz i będziesz musiał raczej kupić tuleje wycieraczek ja od anglika w dobrym stanie płaciłem kiedyś po 50 zł za szt. a nowe masz linka

http://www.allegro.pl/item853274345_nissan_primera_sworzen_wycieraczki_lewy_oryginal.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zakładacie nowy temat

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/27535-p11144w11144-skrzypi-mechanizm-wycieraczki/page__view__findpost__p__321004__hl__wycieraczki__fromsearch__1

Z angola trzeba obciąć jedno ramię w popychaczach i obrucić o 180* bo tam wycieraczki pracują w drugą stronę Lepiej zrobić takiego moda niż bulić za nowe tuleje cholendarne pieniądze Od P10 i P11 i p11.144 wszystko jest plug&play same tuleje z angola są identyczne jak w europie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniele89

Łatwo Ci powiedzieć po co zakładać nowy temat jak jest już inny (który akurat Ty znasz) "[P11.144/W11.144] Skrzypi mechanizm wycieraczki !!!" nie chce być złośliwy, ale czasami już przesadzacie z tym rygorem... Pozornie nie wiele ma się skrzypienie do odstającej wycieraczki, więc jeżeli miałbym za każdym razem czytać wszystko co jest związane z moim problemem to musiałbym cały dzień spędzić na forum. Szukałem, ale żaden temat nie był związany zbytnio z moim problemem, więc założyłem nowy. Poniekąd od tego jest forum by tętniło życiem...

Dobra już wszystko wiem, do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...