Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

1999 AH1N15


Gość Negra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podaj jaka byłaby cena odbitki tego grilla z Pulsara VZR?

jak zwykle niezadawalająca dla Was forumowiczów. Kopyto bedzie kosztowało z 350 zł, a sama odbitka bez mojego zarobku na Was to koszt 170 zł...

 

Garzeciki jak znalazł :)

Nie ostała CI się jedna sztuka felgi 14" z Sunnego GTi :) ??

sam kupiłem właśnie piątą sztukę, ale jeżeli życzysz, to Ci odstąpię po kosztach, a ładna, nie używana na PL drogach, służyła jako zapas, bez dekielka Nissan.

 

pozdro, Negra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby ktoś to kupił za 350 zł, ale powodzenia :)

Ja nie mówie o takiej kwocie - 350 zł. Ja wiem, że to normalne... ze wszyscy coś chcą, ale najlepiej za darmo i z wysyłką za free... Ja za grill 2slatJDM, który mi sie najbardziej podoba i mam go na almerze, zapaciłem z transportem do PL z JAPONII = 450 zł... do tego jak ktoś chce odbitke z włókna, to za kopyto zapłaciłem już 300 zł, więc każda kopia dla klienta jest za 200 zł (ponoć drogo, ja mam na tym tylko 50 zł przycinki, ale olać to). Jeżeli grill z Pulsara VZR, mam oddać do odbitki, to za kopyto ja musze zapłacić kolejne 350 zł, a za odbitke skoro 200 jest za dużo, to zaczyna mi się to nie opłacać... więc wątpię że bedę robił odbitke, sprzedam w całości innemu i niech sie martwi... Mam też cały BodyKit z Pulsara VZR, zderzaki przód i tył oraz progi... ale tego odbijać nie bede...

 

pozdro, Negra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negra widzisz za bardzo się nadymasz tym wszystkim. Wystarczy zebrać ludzi a na kopyto by się znalazło. Druga sprawa to zależy jak dla kogo ale dla mnie cena za grill jaką podałeś nie jest wygórowana. Jeżeli nie będziesz odbijał tego grilla z pulsara to za 200 PLN z radością kupię odbitkę 2slat. Chyba, że chcesz sprzedać oryginał z VZR-a to podaj cenę na priwie. Nie musisz robić z forumowiczów dziadów, którym na wszystko szkoda kasy. Wiadomo, że wszystko kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam. Mało się ruszyło w projekcie, gdyż powstaje aktualnie nowy samochód także z pod marki Nissan, ale z mocnniejszym silnikiem i inną bryłą nadwoizia. Szczegóły niebawem, powiem tylko że będzie biały w pakiecie VZRa / GTi... TA zielona Almerka jest do sprzedania, po lekkich przejściach, razem z drugim samochodem Sunny 2.0 GTi SR20deh, który miał być jako dawca części.

Szczegóły poniżej:

 

Almera

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C14092384

Sunny

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C14092673

 

Doradźcie mi, czy mam tutaj kontynuować temat z nowym nabytkiem i pracami nad nim, czy mam założyć nowy temat z nowym autem ?

Dzięki, pozdro, Negra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...