Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pytanie do posiadaczy J30-ek


Gość tobek5

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

ile pala wasze j30 gazu?Przegladalem troche forum i znalazlem jakis post gdzie koles napisal ze jego J30 pali 20-25litrow gazu na istalacji IIgeneracji.Ktos mu odpisal ze na dobrze zestrojonej instalacji IIgen auto powinno palic mniej jak 15 litrow poniewaz j30 lubia IIgeneracje.Ja jezdze taka walasnie maxima to juz druga taka:)w pierwszej mialem wlanie IIgeneracje gazu i auto po miescie potrafilo spalic do 30litrow(od razu dodam ze nie byla to jazda na emeryta)a takie normalne spalanie bylo w granicach 20-25litrow trasa 13-15litrow podobnie jak temu innemu uzytkownikowi.kiedy sprawilem sobie druga postanowilem z dwoch zlozyc jedna dobra:)kedy auto stanelo na kolach wywalilem caly gaz jaki w tam byl(IIgen.)kumpel mnie namowil na sekwencje.

zalozylem KME diego, silvera, i czerwone valteki(koszt1100zl bo butle mialem robota we wlasnym zakresie) (chociaz teraz wiem ze valteki nie ciesza sie dobra opinia)ogolnie auto na sekwencji jezdzi duzo lepiej nie muli sie od 4tys.obr jak na starej istalacji.no i spalanie samochod w miescie pali ok15-17litrow w trasie uadlo mi sie zejsc na 11litrow (dodam ze byl to gaz zatankowany w holandi)jestem teraz w fazie regulacji gazu poniewaz auto sie troche zamulao wiec dokuipilem sobie interfejs i kombinuje.teraz jezedzi jak na benzynie a spalania jeszcze nie znam dokaldegonapewno nie 30litrow jak kiedys,ale przy najblizszym tankowaniu sie okaze.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej ja jeździłem J30 w gazie i w lato spalała mi od 14-16 średnio z tym że głownie miasto w trasie to tak około 12-14

Miałem instalacje 1 generacji BRC i tez nie była to jazda emeryta. Teraz mam J30 tylko w benzynie i w lato spalała mi ok 12l benzyny a w trasie schodziła nawet do 8 litrów. Teraz jednak spala mi średnio około 17 litrów benzyny z tym że praktycznie tylko miasto i przeważnie używam 2 pierwszych biegów :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...