Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] predkosciomierz nie dziala


Gość klimekp

Rekomendowane odpowiedzi

Coś dużo ma wad twój zakup. Po pierwsze sprawdź czy są wszystkie kostki dobrze podłączone do skrzyni i zegarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie handlarz zjarał procka i/lub pamięć w zegarach jak skręcał przebieg. Sprawdź jeszcze bezpiecznik METER i ROOM LAMP Jeśli nie liczy kilometrów, zegarek się resetuje i nie działa termometr to na 100% masz spaloną pamięć w wyniku "giełdowej inżynierii" Taki zegar to tylko do wymiany się nadaje. Można zmieniać pamięć i wgrać soft, ale zależy który to rocznik i wersja silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz czlowiek dobrze nie spojzy i tu klapa jeszcze pozniej znalazlem kilka drobiazgow mam nadzieje ze nie bedzie mnie to kosztowac kij wie ile a zegarek chodzi normalnie temp liczy ale tylko przy starcie pozniej juz sie nie zmienia i miga obok temp literka c niby to od tego ze jak jest slisko to ostrzega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Literka miga od 3 stopni w dół. Termometr działa tylko na zapłonie. Może nie jest tak zle. Posprawdzaj kostki przy zegarach i te bezpieczniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok licznik zrobiony kupilem dzis impulstor przylutowalem kostke do kabelkow i licznik juz normalnie nabija jeden temat z glowy jutro przejde do nastepnych zeczy aa termostatu nie ma w ogule kupilem dzis ale gostek mi nie ten dal wiec nie wymienilem jutro jade do sklepu wymienie termostat i bedziemy dzialac dalej:) pozdrawiam i dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...