Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

książka servisowa do Maxima qx 2.0.V6 97r.


Gość decybel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie mam proźbe a dokładnie chodzi mi o to czy posiada ktoś z was servisówke w języku polskim do Maximy qx 97r. 2.0.V6 i podzielił by się nią z innymi??

Czeka mnie w mojej Maxi wymiana pompy oleju a co za tym idzie rozbiórka rozrządu itd.i dlatego bardzo przydała by mi się pomocna literatura

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam proźbe a dokładnie chodzi mi o to czy posiada ktoś z was servisówke w języku polskim do Maximy qx 97r. 2.0.V6 i podzielił by się nią z innymi??

Czeka mnie w mojej Maxi wymiana pompy oleju a co za tym idzie rozbiórka rozrządu itd.i dlatego bardzo przydała by mi się pomocna literatura

Pozdrawiam

 

jest takowa instrukcja tyle ze w języku angielskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli napiszesz czego konkretnie potrzebujesz, mogę spróbować przetłumaczyć. Pozdrawiam

 

Witam

Panowie mam proźbe a dokładnie chodzi mi o to czy posiada ktoś z was servisówke w języku polskim do Maximy qx 97r. 2.0.V6 i podzielił by się nią z innymi??

Czeka mnie w mojej Maxi wymiana pompy oleju a co za tym idzie rozbiórka rozrządu itd.i dlatego bardzo przydała by mi się pomocna literatura

Pozdrawiam

 

Niektóre procedury napraw są ze zdjęciami, może to Ci ułatwi - mam trochę takich materiałów. Jest również książka wydana przez Haynesa - NISSAN MAXIMA 1993 THRU 2001, Haynes Repair Manual, autorstwa Boba Hendersona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...