Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A32] Przednia szyba


Gość Arluen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co kojarzę wymiary karoserii były takie same, ale zadzwoń do któregoś z serwisantów, żeby się upewnić. Ewentualnie dowiedz się w Pilkington Automotive, oni mają wszystkie szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna pasować.

Zobacz w http://www.jaan.com.pl/_templates/index_menu3.htm

 

Powinni mieć. Można dokupić gwarancje.

Mają też niewidzialną wycieraczkę - jest skuteczna.

Polecam.

 

Wiecie ile kosztuje w aso? Około 4000 zł.

Masakra.

Edytowane przez B 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niezle ich posrało :/

 

W serwisie aut amerykańskich 3600 zł (ale zależy to od kursu dolara),

 

w jaanie koszt około 500 zł. Już nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też będzie chyba niedługo czekać wymiana szyby, latem pierdyknął mi kamień i wywalił dość dużego babola. Na nieszczęście jest to jakieś 5cm od lewego słupka..... zastanawiam się czy ją zakleić jak inne dziurki, które miałem, czy profilaktycznie wymienić. W sumie jeżdżę już z tym 5 miesięcy i nawet przy mrozach, które były nie poleciała żadna rysa. Miał ktoś podobny przypadek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też będzie chyba niedługo czekać wymiana szyby, latem pierdyknął mi kamień i wywalił dość dużego babola. Na nieszczęście jest to jakieś 5cm od lewego słupka..... zastanawiam się czy ją zakleić jak inne dziurki, które miałem, czy profilaktycznie wymienić. W sumie jeżdżę już z tym 5 miesięcy i nawet przy mrozach, które były nie poleciała żadna rysa. Miał ktoś podobny przypadek ?

 

ja mialem taki pryzpadek 2 miesiace temu. wyskoczyl spod opony jakiegos ciagnika przejezdzajacego naprzeciwko. niezle sie wystraszylem. mam odprysk 2x2mm. nie robie z tym nic na razie.

 

ejaskulska: 500 pln to jeszcze kwota do przyjecia. ale 5000 - posrało :)

zreszta nie robi mi to rozniczy czy 5000 czy 50 milionów :) gdybym mial zaplaci 5k za szybe to bym sprzedal maxi.

Edytowane przez piotrtal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100 % będzie szyba pasować od QX'a do USA.

 

Jest to szyba Nord glass.

 

http://www.jaan.com.pl/_templates/index_menu3.htm

 

Śmiało dzwoń i wymieniaj.

Edytowane przez B 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki.

 

Byłem dziś więc dla zainteresownych wymianą

koszt szyby 470zł

wklejenie 130zł

powłoka hydrofobowa 50zł

czas wymiany 2-2,5h

Edytowane przez Arluen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby we Wrocławiu:

 

Jaan: 610,-

AUTO KRAM: 495,-

Alfa: 440,-

ul. Szybowcowa: 380,-

 

Oczywiście ceny podane włącznie z wymianą.

Adresy dostępne w google.

W innych miejscach nie sprawdzałem.

Edytowane przez Akiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierzyłem w to dopóty nie spróbowałem.

 

To działa.

1x do roku warto położyć.

 

Woda łączy się w krople i ucieka z szyby z większą łatwością.

 

Popsuły mi się wycieraczki właśnie podczas wjazdu na autostradę :angry: i dojechałem tylko dzięki niewidzialnym wycieraczką.

 

Warto dla porównania położyć na szybie bocznej od kierowcy a od pasażera nie. Efekty są widoczne w sposób znaczny.

 

Podczas deszczu można wyłączyć wycieraczki i jechać, fajnie woda ucieka z szyby. Wydaje się jakby jechało się sporo szybciej.

 

A tak poza tym to mam problem od około 170 km/h, wycieraczki jakby nie wycierały a rozmazywały wodę. Stosuje produkty raczej markowe, ze spojlerem. Może sprężyny są słabe. Chyba to one odpowiadają za docisk pióra do szyby. Może wiecie jak rozwiązać ten problem ?

 

Generalnie warto wydać 50 zł na niewidzialną wycieraczkę. Byłem w Jaan'ie. Teraz bywam w www.carwellness.pl/

Na hasło NKP zagadałem o zniżkę.

Byłem wczoraj, gość pięknie wyczyścił mi auto.

Edytowane przez B 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...