Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana amortyzatorów Maxima A32


Gość Menel_Star

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Menel_Star

Witam,

 

W sobotę zamierzam zabrać się za wymianę przednich amortyzatorów. Potrzebuje informacji jak się wziąść najlepiej za wymianę przednich amortyzatorów. Czy jak bede je wymieniał to coś jeszcze mam kupic? Jakies odboje, podkładki, łozyska? Nie wiem jak to wygląda bo nawet nie miałem jak sie przyjrzec. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piter2323

ogolnie robota bardzo prosta i jedna sztuka zajmuje ok 1.5h spokojnym tempem w jedna osobe. Kup najepiej wszystko to tak jak piszesz odboj oslone amortyzatora ta taka harmonijke i lozysko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Menel_Star

ogolnie robota bardzo prosta i jedna sztuka zajmuje ok 1.5h spokojnym tempem w jedna osobe. Kup najepiej wszystko to tak jak piszesz odboj oslone amortyzatora ta taka harmonijke i lozysko.

 

Orientujesz sie jak to cenowo wygląda? W InterCars dostane to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię czy będą mieli osłony, proponują uniwersalne, które nie pasują. Wiem, że pasują oplowskie, ale nie pamiętam typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłonki chyba tylko w aso dostaniesz, jak dobrze pamiętam to 250 zł za 1 za 1 sztukę.

 

Z doborem zamiennych od innego modelu to niech inni się wypowiedzą.

 

Oryginał to oryginał.

 

Zestaw naprawczy do mocowania amorka dostaniesz w zamienniku.

Popytaj w sklepach i porównaj ceny. Proponuje jakieś dobre japońskie lub niemieckie.

 

Wsadzisz jakiś chłam i robota podwójna murowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...